Zoom став дорожчим за 7 найбільших авіакомпаній

zoommm

Під час криз завжди хтось стає банкрутом, а хтось збагачується. Сьогоднішня карантинно-коронавірусна криза, яка вдарила по економіці багатьох країн, для деяких компаній, навпаки, стала «золотою жилою».

Уже майже усім відома програмка для відеоконференцій Zoom стала мегапопулярною через дистанційну роботу багатьох підприємств та органів влади, віддалене навчання у школах та університетах.

Також читайте: Львівські айтішники розробили платформу із протидії коронавірусу

Зокрема, акції Zoom Video Communications Inc. піднялись аж на шість сходинок. Усе завдяки поширенню вірусу COVID-19. Лише у березні за шість днів акції компанії зросли на понад 40%, відповідно компанія подорожчала $29,8 млрд до $43,3 млрд. Через небачений ріст попиту на програму сервісу також довелось збільшити загальну кількість серверів.

Зараз уже вартість компанії наближається до $50 млрд і вона є фактично вищою, ніж 7 найбільших авіакомпаній разом узятих, бо їх вартість з кінця січня впала на 62%. Southwest Airlines, Delta, United, International Airlines Group, Lufthansa, American і Air France всі разом в даний момент коштують $46,2 млрд – що на $2 млрд менше за Zoom.

Тоді як ще на початку року загальна вартість цих авіакомпаній становила понад $121 млрд.

zoom

Зазначимо, що Forbes опублікував рейтинг ТОП-200 публічних компаній, вартість більшості з них суттєво знизилася за останній рік, та не Zoom.

Також читайте: Covid-19 став небезпечним і для комп’ютерів

Ця популярність зачепила навіть схожі за назвою компанії. Зокрема, інвестори переплутали тікери пекінського виробника комунікаційного обладнання Zoom Technologies з сервісом відеозв’язку Zoom – Zoom Technologies. Внаслідок цього вартість акцій китайської компанії у березні виросла на 557% – до $20,9.

Однак усе більше великих компаній забороняють його або радять співробітникам не користуватися ним через побоювання щодо безпеки.

Також читайте: У Zoom з’явився конкурент: в Messenger Rooms можуть спілкуватися до 50 осіб

Серед них автоконцерн Daimler, виробник телекомунікаційного устаткування Ericsson, виробник напівпровідників NXP Semiconductors і Bank of America, Tesla.

Різноманітні месенджери почали швидко розширювати можливості відеозв’язку, щоб хоч якось конкурувати із монополістом. Зокрема, про це заявили Viber, Skype, Facebook, Google.

Схожі записи