Львівські айтішники розробили платформу із протидії коронавірусу

it

ІТ-фахівці зі Львова створили платформу RAZOM2020 з протидії Сovid-19, яка об’єднує різні середовища – медиків, волонтерів та приватний бізнес.

На сайті razom2020.com є актуальна мапа опорних лікарень Львівщини, котрі будуть приймати людей з симптомами коронавірусу. Постійно оновлюватимуться дані про потреби кожного медичного закладу.

cov22

Також охочі можуть зголоситися стати волонтером та фінансово підтримати медичний заклад як у Львові, так і в області.

Також читайте: Як вберегтись від коронавірусу

Розробники дають можливість обирати: допомагати конкретному медичному закладу, чи допомагати із конкретним товаром, який потрібен медперсоналу незалежно від закладу.

Також читайте: 5 способів зробити медичну маску власноруч (ВІДЕО)

Тут же можна реєструватися волонтерам, заповнивши невелику анкету про свої ресурси для допомоги та зазначивши свій район проживання.

Передбачена також функція «Підвезу», яка допомагає дістатися на роботу чи додому тим медпрацівникам, хто не може залишатися вдома.

Є варіанти співпраці з малим бізнесом, який пропонує свої товари та послуги. Це важливий елемент підтримки в умовах карантину для львівських кафе, ресторанів, маленьких крамничок чи магазинчиків.

Також читайте: Як зробити гелевий антисептик у домашніх умовах

Розробники планують масштабувати проект та поширити у інші регіони.

RAZOM2020 – розробка львівських ІТ-фахівців, яких згуртував digital-маркетолог Маркіян Юринець. Фахівець з SEO-технологій, пошукового та контент-маркетингу, SMM та digital-маркетингу. Понад 10 років жив, навчався та працював у Італії, повернувся до України в часі Революції Гідності.

За посиланням можна переглянути актуальні вакансії у Львові.

Схожі записи