Як правильно доглядати за смартфоном

sph1

Сучасні мобільні телефони вражають різноманіттям функціоналу. На жаль, цього не скажеш про їхню стійкість – як правило, падіння з висоти навіть одного метра може бути «фатальним». Щоб убезпечити свій телефон від можливих тріщин, потертостей, царапин та навіть поломки – читайте основні поради щодо догляду за смартфоном:

1. Захисна плівка, захисне скло

sph2

Першочергова та основна порада – покупка та поклейка захисного покриття на дисплей. Як правило, основні проблеми, з якими стикаються власники смартфонів – це царапини та тріщини на екрані. Саме тому рекомендуємо Вам одразу після покупки телефону захистити його плівкою (яка убезпечить Вас від царапин), а ще краще – загартованим склом, яке застрахує дисплей від можливих тріщин внаслідок падінь. Варто зазначити, що захисне скло повинне відповідати характеристикам Вашого дисплею, повністю покривати його, мати спеціальні отвори для датчиків, камери, динаміків тощо. Щодо вартості, в магазинах зазвичай покупка та поклейка скла досить дорога, набагато вигідніше заздалегідь придбати скло на тому ж AliExpress-і та самостійно його наклеїти, так як цей процес простий та не вимагає якихось спеціальних навиків.

Дізнайтесь – Як підключити безпровідні навушники до смартфона.

2. Чохли, бампери

sph3

Основою захисту решти корпусу телефону від можливих потертостей та царапин являється чехол. Вибір даного аксесуару надзвичайно широкий, від простих тоненьких силіконових накладок до ударостійких професійних корпусів. В першому випадку, силіконова накладка захистить максимум від дрібних царапин. В другому, масивний ударостійкий чохол навряд чи додасть зручності у щоденному користуванні гаджетом. Тому радимо Вам уважно поставитися до вибору чохла та вибрати «золоту середину», в якій комбінуватиме достатній захист та комфорт у користуванні.

3. Своєчасна та періодична чистка корпусу

sph4

Переважно, через носіння в кишенях, смартфон потребує періодичної чистки корпусу та його роз’ємів від пилу та інших елементів забруднення. Ця процедура досить проста, достатньо вологої серветки (для зовнішнього очищення корпусу) та голки чи ватної палочки (у випадку, якщо роз’єми для зарядки чи навушників забиті пилом). Радимо проводити дану процедуру щонайменше раз на місяць, особливо перед поклейкою чи заміною захисного скла.

4. Щоденні поради щодо догляду

  • Носіть телефон в окремі кишені, подальше від запальнички, ключів, монет.
  • Не залишайте смартфон на підлозі чи у місцях, де він потенційно може впасти.
  • Не допускайте переохолодження або перегрівання пристрою.
  • Не кидайте телефон. Краще передати з рук у руки або акуратно покласти.
  • Не кладіть телефон у задні кишені джинсів. Недалеко той день, коли Ви сядете на нього.

Отож, з допомогою вищевказаних порад Ваш пристрій залишиться цілим та неушкодженим. Ба більше, купуючи відносно дешево захисне скло та чохол, Ви потенційно економите на можливому ремонті в майбутньому. Окрім цього, пристрій у стані 10/10 набагато легше продати.

Схожі записи