Як легко дізнатися, чи прослуховується ваш телефон?

2322_telefon_mobilnii

Як самим не стати жертвою шпигунів і дізнатися, прослуховується телефон чи ні.

Як прослуховуються мобільні телефони?

Насправді доступ до вашого телефону отримати дуже легко. Якщо ви думаєте, що хтось хоче читати ваші повідомлення і слухати, про що ви розмовляєте, то є шанс, що він уже це робить. Причин для прослуховування чужих розмов по телефону досить багато. До вашого телефону може бажати отримати доступ ревнивий чоловік, конкурент, бос, телефонний хуліган або злочинець.

На щастя, є способи, які дозволяють, якщо не перешкодити втручанню у ваш особистий простір, то хоча б вчасно дати вам сигнал про нього. Звичайно, стежити за чужим телефоном без дозволу його власника незаконно, але все ж таке трапляється. Зовсім не обов’язково, що стануть прослуховувати саме вас, але спробувати дізнатися про факт прослуховування, особливо, якщо є підозри, варто.

Також читайте: Дізнайтесь усе про свій смартфон. Секретні коди

Як дізнатися, чи прослуховується мобільний телефон?

Отже, що ж треба зробити, якщо виникають такі підозри? У першу чергу, вам необхідно звернути увагу на ваш телефон і його поведінку, а після цього вже думати, чи варто вживати заходів.

Ознаки прослуховування телефону

1. Гаряча батарея. Батарея телефону – один з перших ознак того, що ваш телефон прослуховують. Якщо ви тимчасово не використовуєте телефон, а він теплий або навіть гарячий, це означає, що він ще використовується. Тепло батареї, перш за все, виникає від використання телефону.

2. Телефон розряджається дуже швидко. Якщо вам доводиться заряджати свій телефон частіше, ніж ви це робили раніше, то, можливо, вас прослуховують. Телефон, що прослуховується може виглядати таким ніби лежить без діла, але він може записувати розмови в кімнаті весь час. Але зверніть увагу на той факт, наскільки старий у вас телефон. Згодом час заряду батареї скорочується, і це не залежить від факту наявності або відсутності прослушки.

3. Вимкнення телефону триває довго. Якщо при виключенні телефону ви спостерігаєте затримку, підсвічування горить довго, а може бути, телефон взагалі не вимикається, то, швидше за все прослуховування дійсно є. Хоча все можна списати на неправильну прошивку, неправильну роботу апарату або віруси.

4. Дивна активність телефону. Якщо у телефону в режимі очікування раптово спалахує підсвічування, в апараті з’являються якісь невідомі вам програми, телефон мимоволі перезавантажується або вимикається – це явний сигнал, що хтось інший керує вашим пристроєм.

5. Фоновий шум. При розмові по телефону, що прослуховується, часто чути перешкоди, схожі на клацання, розряди електрики, луну. Звичайно, це може бути всього лише проблемами на лінії або з телефоном. Але якщо це повторюється постійно, то вас прослуховують.

6. Перешкоди. Перешкоди часто виникають при наближенні з працюючим телефоном до телевізора чи комп’ютера. Але якщо телефон перебуває в режимі очікування, а перешкоди все одно йдуть, то, можливо, ви не дарма побоювалися прослушки.

7. Дезінформуйте шпигуна. За попередньою домовленістю з другом, з яким збираєтеся вести розмову, повідомте під час цієї розмови якусь помилкову, але «важливу інформацію про себе. Якщо через якийсь час ви дізнаєтеся, що ця інформація поширилася, значить вас прослуховують.

Насправді вкрай малоймовірно, що вас прослуховують. Але в будь-якому випадку, якщо певна кількість пунктів співпала – можлива і то Вам слід задуматись…

Схожі записи