Як вберегти екран смартфона

ekr

Ще донедавна звичайні мобільні телефони могли бути подерті зі всіх боків, але і далі працювали. Натомість новітні смартфони, попри свій функціонал, є надто вразливими від механічних пошкоджень.

Лише одне падіння може стати для смартфона останнім. Усе через збільшення їх розміру, а відповідно і діагоналі екрану.

Саме сенсорний дисплей є найбільш уразливим місцем.

І не обов’язково навіть впускати з рук смартфон, іноді достатньо лише невдало вдарити чи придавити у кишені чи сумці. При цьому телефон може взагалі перестати функціонувати. І надміцне скло не врятує.

Дамо кілька порад, щоб вберегти ваш ґаджет або принаймні мінімізувати шкоду від падіння.

Є кілька захисних аксесуарів для смартфонів – полімерні плівки різного ступеня жорсткості, які клеяться на екран, та чохли, що частково або повністю закривають корпус пристрою.

Дізнайтесь – Як підключити безпровідні навушники до смартфона.

Захисні плівки від серйозних пошкоджень не захистять, але від подряпин, дрібних відколів і тріщин ґаджет все ж вбережуть. Плівку потрібно клеїти дуже акуратно, щоб вона не виходила за краї екрану і не збирала під собою розсипи бульбашок повітря – тоді смартфон і виглядатиме більше естетично.

Захисне загартоване скло – забезпечує більш високий клас захисту і особливо добре себе проявляє при падінні гаджета з висоти. Крім того, через таке загартоване скло пристрій зазвичай краще зчитує команди, ніж через захисну плівку. Коштують дорожче, ніж звичайні плівки, зате скло точно міцніше, тому оберігає екран ефективніше.

zahisne-sklo

Також існує величезний вибір різноманітних чохлів для смартфонів, які відрізняються і конструкцією, і матеріалом, і дизайном.

Дехто відмовляються від будь-яких додаткових захисних аксесуарів смартфону, однак навіть найпростіший бампер – це все ж краще, ніж нічого.

bamp2

Бампери – це зазвичай тонкі силіконові чохли, що закривають задню панель і бічні грані смартфона. Вони не закривають екран, але можуть повністю або частково погасити спрямовану на нього силу удару, якщо смартфон впаде з невеликої висоти. Їх часто використовують разом із захисною плівкою чи склом.

Чохли-накладки мають конструкцію близьку до бампера, але є масивнішими і міцнішими. Такий чохол зможе захистити смарт від сильніших ударів і падінь. Деякі моделі додатково передбачають захисну накладку на екран, яка з’єднується із задньою кришкою чохла.

Досить ефективні є також чохли-книжки, оскільки конструкція передбачає кришечку з магнітною застібкою, що повністю прикриває екран смартфона. Але такі аксесуари більш громіздкі і ускладнюють доступ до функціоналу смартфона.

kn

Екран смартфона з використанням постійно забруднюється, тому важливо його регулярно чистити. Для цього можна використати спеціальні серветки для моніторів або просто м’яку тканину, злегка зволожену дистильованою водою або спеціальними засобами для догляду за моніторами і дисплеями.

cleaning-screen

Старі плями можна акуратно обробити мікрофібровою серветкою чи ватною паличкою, змоченою в спирті.

Варто пам’ятати, що смартфони потребують акуратного та обережного до себе ставлення,тоді він буде служити вам значно довше.

Схожі записи