Як правильно наклеїти захисне скло на смартфон

sklo3

Щоб захистити свій ґаджет від пошкоджень, ми готові на додаткові витрати у вигляді захисного скла, бамперів, чохлів. Зазвичай захисне скло нам клеять у магазинах, де ми й купуємо смартфони, та насправді немає нічого складного, щоб зробити це самому удома.

Щоб самому наклеїти захисне скло і зробити це правильно, щоб не було пилинок і бульбашок, потрібно підготувати набір необхідних речей.

Головне – це якісно очистити сам дисплей, акуратно відцентрувати захисне скло на ньому та акуратно наклеїти.

Часто у комплекті із захисним склом є уже усе необхідне: набір серветок (спиртова та суха), спеціальний стікер для очистки від пилу та стікери-направляючі (вони не завжди входять в комплект). Та коли ви обираєте економваріант, то там навряд чи буде все необхідне.

Дізнайтесь – Як підключити безпровідні навушники до смартфона.

1. Очистіть та знежиріть дисплей.

Чи це щойно куплений смартфон, чи вживаний із розбитим склом – насамперед потрібно очистити дисплей.

Спиртова серветка з комплекту використовується для очистки залишків клею від старого скла чи плівки або від застарілого бруду, з яким не справляється суха серветка.

У якості знежирювача підійде спирт чи склоочисник.

Якщо це новий телефон, то достатньо буде лише сухої серветки. Підійдуть серветки із мікро фібри або тканини, яка не залишає ворсинок.

Під час усієї процедури можна одягти латексні рукавички, щоб не наставити зайвих плям.

Особливо зверніть увагу на краї дисплея, саме тут накопичується найбільше бруду, а від чистоти країв суттєво залежить якість прилягання скла.

Навіть коли ви уже очистили дисплей серветкою, на ньому все рівно залишились пилинки. Прибрати їх можна стікером із комплекту. Прикладіть стікер липкою стороною до пилинки і заберіть її. Пройдіться таким чином по усій поверхні, де видно пилинки.

Якщо спеціально стікера немає, то допоможе і звичайний побутовий скотч.

Краще усю процедуру робити у чистій кімнаті, без пилу.

2. Зафіксуйте і відцентруйте скло

Перед самою поклейкою важливо відцентрувати його, зважаючи на всі отвори. При неправильному накладанні скла ви можете закрити датчик наближення, через що дисплей просто не вимикатиметься, коли ви прийматимете дзвінок. Тому будь уважні!

Приставте скло до дисплея, зважаючи на усі отвори, камери чи кнопки. Має бути однакова відстань зі всіх країв. При цьому потрібно зафіксувати скло. Найпростіше це зробити за допомогою спеціальних направляючих наклейок або скотчу чи ізоленти. Таких наклейок має бути щонайменше дві: угорі та внизу.

3. Поклейка захисного скла

sklo

Коли ви пересвідчились, що скло надійно і правильно зафіксоване, приступайте до самої поклейки.

Після цього відведіть скло в сторону, акуратно зніміть з нього захисну плівку та приставте скло до ґаджета. Проведіть акуратно пальцем по центру дисплея, візьміть серветку і притисніть нею скло по всій поверхні. Далі рухами від центру до країв розгладьте скло, щоб вийшло усе повітря.

Лише після цього відклейте направляючі стікери.

Якщо, попри усі старання, скло не вдалось приклеїти акуратно, можете спробувати зробити це повторно. Також буває, що з часом відстає частина скла від дисплея, псуючи зовнішній вигляд. Можна виправити і цю проблему.

Існують спеціальні гелі китайського виробництва, які мають прозору основу і забезпечують якісне з’єднання краю скла з поверхнею екрана. Достатньо лише нанести гель на край і щільно притиснути його до основи.

Також можуть допомогти і підручні засоби. Замінити спеціальний клей може звичайний гліцерин.

Схожі записи