Збірна України вирвала перемогу у Швеції і вийшла в чвертьфінал Євро

zbirna_14

Національна збірна України виявилася успішнішою, ніж команди, з якими підопічні Андрія Шевченка грали на груповому етапі. Нагадаємо, що зайнявша перше місце в групі команда Нідерландів вже вилетіла, поступившись Чехії, а збірна Австрії в 1/8 фіналу в овертаймі програла збірній Італії.

Збірна України в додатковий час обіграла Швецію у матчі 1/8 фіналу Євро-2020 – 2:1.

На 27-й хвилині після пасу Андрія Ярмоленка рахунок в матчі відкрив Олександр Зінченко, ставши наймолодшим гравцем, що коли-небудь забивав за Україну на Євро (24 роки 196 днів). Еміль Форсберг на 43-й хвилині зрівняв рахунок дальнім ударом з допомогою рикошету.

У додатковий час шведи залишилися в меншості. За грубий фол на Артемі Бесєдіні був видалений Маркус Даніельссон. Як стало відомо Metaratings, у 25-річного форварда часткове пошкодження задньої хрестоподібної зв’язки, часткове пошкодження внутрішньої і зовнішньої бічної зв’язок, а також перелом виростків стегнової кістки без зміщення. За словами клубного лікаря, відновлення займе близько шести місяців.

В кінці додаткового часу переможний гол провів Артем Довбик. Дебютний гол футболіста за національну збірну України спровокував інтерес до нього з боку двох відомих бельгійських клубів.

В 1/4 фіналу Україна зіграє зі збірною Англії. Матч відбудеться 3 липня в Римі і розпочнеться о 22:00.