Федецький: Україна в списку шістнадцяти кращих команд Європи і цим все сказано

fedec

Екс-гравець збірної України Артем Федецький в ексклюзивному інтерв’ю висловився про виступ «жовто-синіх» на груповій стадії Євро-2020.

Футболіст відмітив, що позитивним є те, що українці пройшли до 1/8 фіналу Євро, а це значить, що Україна серед шістнадцяти кращих команд Європи. Експерт вважає, що потрібно абстрагуватися від результатів і від того, що наша збірна пройшла в наступний тур, як кажуть, завдяки грі іспанців та шведів. Артем наголошує, що українці заслужено будуть грати в 1/8 фіналу. Він відмічає, що у грі з голандцями Україна виглядала досить непогано. Вважає, що хорошим був і перший тайм матчу з Північною Македонією. І хоч в тій грі пропущений м’яч позначився на настрої хлопців, однак зустріч все ж таки вони виграли.

«Напевно, багатьох розчарував матч проти Австрії. Найімовірніше, десь була моральна і фізична втома. Але потрібно було терпіти і проявляти характер. Австрійці показали хороший футбол з пресингом, з швидкими комбінаційними атаками», – відмітив Федецький.

Нагадаємо, що в 1/8 фіналу Євро-2020 збірна команда України зіграє з «націоналом» Швеції. Матч відбудеться 29 червня і розпочнеться о 22:00.

Схожі записи