«Гра престолів»: Букмекери назвали ймовірного короля Семи королівств

daenerys

Цієї зими режисери почнуть знімати фінал фентезійної саги «Гра престолів», а букмекери вже зараз приймають ставки на «переможця».

За даними Parimatch.com, найбільш ймовірними претендентами на «залізний трон» є Джон Сноу і Дейнеріс Таргаріен.

Найбільш імовірним королем за підсумками «Гри престолів», як вважають аналітики, є «бастард» Джон Сноу. На перемогу цього персонажа букмекери дають найменший коефіцієнт – 3.

Також читайте: Таємниці творення «Гри престолів» розкрито (ВІДЕО)

Натомість Дейнеріс Таргаріен коефіцієнт 5, при цьому найбільшу кількість ставок (31%) припадає саме на цей персонаж. Серсею Ланістер не дуже полюбляють глядачі – її «перемогу» прогнозують всього 4%. З коефіцієнтом 8 вона на третьому місці.

«Король ночі» і Тіріон Ланістер мають рівні коефіцієнти від букмекерів – 12. При цьому на власника найчисленнішого війська ставлять 13% гравців, тоді як на карлика – усього 5%.

«Основний потік ставок очікується на завершальних серіях серіалу, але вже зараз помітна тенденція, при якій наші прогнози незначно розходяться з очікуваннями фанатів. Хоча, якщо сюжетна лінія саги не зміниться і два основні претенденти – Джон Сноу і Дейнеріс Таргаріен – одружаться, то, можливо, нас чекає подвійна перемога», – каже маркетинг-директор Parimatch.com Ілля Курочкін.

Також читайте: Дракаріс! Як дракони Дейнеріс спалюють людей (ВІДЕО)

Серіал «Гра престолів» виходить на каналі HBO з 2011 року. Основою став цикл книг «Пісня льоду і полум’я» американського письменника Джорджа Мартіна. Загалом уже вийшло 7 сезонів.

Наступний, 8-й сезон серіалу, стане завершальним.

Відомо, що в останньому сезоні «Гри престолів» буде лише 6 епізодів, бо він базується лише на чорновиках автора саги «Пісні льоду і полум’я» – остання книга Джорджа Мартина досі не завершена. Тому в останньому сезоні, в основному, будуть події, які в книжковій версії відсутні.

Зйомки восьмого сезону почнуться у жовтні 2017 року і продовжуватимуться до березня 2018 року.

Очікується, що продовження серіалу побачимо у серпні-вересні 2018 року або вже на початку 2019 року.

Схожі записи