Як користувачі Facebook «повелись» на зелений тест безпеки BFF

bff

У «Facebook» з’явилось багато постів із пропозицією перевірити, чи захищений акаунт користувача.

Пропонується лише написати у коментарі під постом BFF. При цьому автори таких постів стверджують, що за кольором, яким підсвітиться слово, можна судити про безпеку акаунта. Якщо BFF позеленіє – значить все добре.

Також читайте: Дізнайтесь, чим небезпечні тести у «Facebook»

Зокрема, в українському сегменті «Facebook» ширять такі пости: «Марк Цукерберг, генеральний директор Facebook, винайшов слово BFF. Щоб переконатися, що ваш обліковий запис безпечний на Facebook, введіть BFF в коментарі. Якщо він відображається зеленим, ваш обліковий запис захищений. Якщо він не відображається зеленим кольором, негайно змініть пароль, тому що він може бути зламаний кимось. Поділіться !!!»

Однак це неправда, насправді слово виділяється зеленим просто тому, що воно для є словом-тригером – Facebook Delight. Хоч і качка, але українські користувачі соцмереж активно почали пробувати «зелений тест».

Такі тригери завжди виділяються особливим кольором в постах і коментарях, а при натисканні на них вискакує особлива анімація.

Також читайте: Цукерберг заявив про зміни у Facebook і втратив мільярди

Тому абревіатура BFF (розшифровується як “кращі друзі назавжди”) буде завжди світитися зеленим і показувати забавну анімацію. Втім, при бажанні її можна накреслити і чорним кольором – для цього достатньо обдурити соцмережа, набравши першу букву абревіатури в російській розкладці, використавши букву В.

А запускають такі липові прости зазвичай задля збільшення кількості коментарів на своїй сторінці.

Ці списки неповні: кількість таких тригерів соцмережа весь час збільшує.

Спробуйте ще таке:

you’re the best

best wishes

you got this

rad

congratulations

Схожі записи