Як видалити свій акаунт в Instagram

delete-instagram

Якщо раніше користувачі найчастіше шукали, як зареєструватись у різноманітних мережах, то зараз часто шукають, як видалити свій акаунт. Виявляється це буває так уже й просто. Особливо це стосується мережі Instagram, де може бути залито чимало особистих фотографій.

Раніше видалитись з Instagram можна було досить просто – у настройках програми на телефоні натиснути «Видалити акаунт». Зараз це зробити дещо складніше.

Чому виникає необхідність видалити свій акаунт в Instagram?

Причини піти з «Інстаграму» бувають різні – від банальної «завів інший акаунт» до потреби взагалі «зникнути» з цієї мережі зі всіма записами.

У підлітковому віці люди мало замислюються, що їх якийсь запис чи пікантне фото колись можуть вплинути на репутацію. А політикам, депутатам і різноманітним посадовцям у майбутньому це може серйозно підпсувати імідж. Ось так виникає потреба позбутись аканту «від гріха подалі».

Це може бути і спонтанне бажання позбутись залежності від соцмережі. Коли акаунту немає, то й «руки не чешуться».

Як тимчасово вимкнути свій обліковий запис?

Деколи достатньо лише тимчасово заблокувати акаунт. У такому разі ваш профіль, фото, коментарі й уподобання буде приховано до тих пір, поки ви не активуєте обліковий запис повторно, увійшовши в нього.

Для цього необхідно зробити кілька кроків:

1. Потрібно увійти на сайт «Інстаграму» з мобільного браузера або комп’ютера, бо з додатку немає можливості тимчасово вимкнути обліковий запис немає.

2. Натисніть значок профілю і виберіть «Редагувати профіль».

3. Знайдіть опцію «Тимчасово вимкнути обліковий запис» у нижньому правому куті.

4. Далі біля пункту «Чому ви закриваєте свій обліковий запис?» виберіть відповідь та знову введіть свій пароль.

5. Повторно натисніть кнопку «Тимчасово заблокувати обліковий запис».

inst1

До речі, можна і не блокувати повністю свій акаунт, а зробити його приватним або забанити неприємних чи набридливих користувачів.

Як повністю видалитись з «Інстаграму»?

Перед тим, як повністю видалитись із соцмережі, врахуйте, що ваш акаунт, фотографії, відео, коментарі, лайки та список фоловерів будуть видалені без можливості відновлення. ВИДАЛЕНИЙ АКАУНТ НЕ ПІДЛЯГАЄ ВІДНОВЛЕННЮ!

Видалити акаунт, як і тимчасово заблокувати, у додатку на смартфоні можливості немає. Тому потрібно зайти на сайт Instagram.

Далі, якщо ви таки остаточно надумали видалитись, слідуйте інструкції:

1. Зайдіть на сторінку «Видалення облікового запису». Зайдіть у свій обліковий запис, якщо ви цього не зробили раніше.

2. Дайте відповідь на питання «Чому ви видаляєте свій обліковий запис?».

3. Натисніть «Видалити обліковий запис назавжди». Все!

inst2

Якщо ви забули пароль і не можете зайти в обліковий запис, щоб його видалити, скористайтесь скиданням пароля за допомогою адреси електронної пошти, номера телефону або облікового запису «Facebook».

Схожі записи