Як вибрати стильний чохол для iPhone і не помилитись: на що звертати увагу при виборі чохла для iPhone

bam_1

Як вибрати стильний чохол для iPhone і не помилитись: рекомендує Wookie.ua

Падіння айфону на підлогу або у воду — лише частина неприємностей, які можуть зіпсувати дорогий гаджет від Apple. Люди, які будь-коли мали таку проблему, знають, наскільки важливо придбати надійний чохол для iPhone: оригінальний від Apple або копію від іншого бренда.

Який чохол вибрати

Чохли бувають різними за матеріалом, з якого виготовлені, за кольором, функціоналом та ступенем вразливості. В інтернет-магазині Wookie.UA покупці можуть придбати:

  • чохли накладки з силікону — вони закривають задню частину гаджета та боки, залишаючи відкритою зону екрана;
  • бампери — ці чохли відрізняються від накладок наявністю потовщених бічних сторін з силікону, чи пластику, що виступають над екраном;
  • конверти або кишеньки — моделі, що користувалася популярністю 10 років тому, але й зараз мають шанувальників;
  • спортивні чохли, що кріпляться на руці так, щоб звільнити руки власника та зберегти можливість здійснювати дзвінки, отримувати повідомлення.

Кожен конкретний аксесуар, незалежно від свого типу, призначений для певної групи смартфонів. Враховується розмір телефону, розташування кнопок, портів та їх форма. Тому перш ніж обрати чохол для iPhone 12, 11 або іншої моделі, переконайтеся, що вона вказана в описі того виробу, що сподобався. Іноді чохли викидають, тому що немає вирізу під порт або виникають проблеми з відображенням спалаху камери. Тим, хто користується бездротовою зарядкою, потрібно, щоб чохол не перешкоджав зарядному процесу.

На що звертати увагу

bam_2

Інтернет-магазин Wookie.UA пропонує покупцям широкий асортимент чохлів: від легких та тонких до міцних та максимально функціональних, від оригінальних до копій. Головним критерієм вибору вважають захисні функції, але вартість також має значення.

Чохли продають самі виробники та магазини-дилери. Виробник рідко пропонує найкращу ціну на ринку. Роздрібна вартість у магазині може знижуватись під впливом різних факторів: договору з виробником, обсягів продажу. Чим більший торговий майданчик, тим привабливіші ціни він пропонує.

Супермаркет мобільних аксесуарів Wookie.UA також радить звернути увагу на додаткові функції. Так, чохли можуть оснащуватися:

  • вбудованою підставкою;
  • додатковими відділеннями, наприклад, чохол-гаманець;
  • вбудованим акумулятором.

Деякі моделі, крім захисних, виконують декоративні функції. Наприклад, рідкий чохол із золотистими блискітками або чохол із незвичайним принтом. Вони популярні серед дітей та молоді. При виборі аксесуара на айфон варто визначити власні пріоритети, а потім порівняти їх з моделями, що сподобалися.

Якість аксесуара для iPhone 

bam_3

Якісним вважається чохол, який:

  • не ковзає у руці;
  • повністю відповідає розмірам смартфона, зокрема. відповідають розміри вирізів під порти;
  • кнопки легко натискаються.

Яблучний бренд випускає власні чохли до айфонів. Вони відрізняються високою якістю, а також вартістю. Apple пропонує такі моделі: Spigen, Baseus, Mujjo. Порівнюючи оригінальний чохол із продукцією з Китаю, користувачі відзначають, що остання швидше затирається та втрачає зовнішній вигляд. Однак і коштує вона недорого.

iPhone: ідеальна відповідність

Щоб чохол ідеально підходив смартфону, потрібно, щоб його модель вказувалась у переліку «підходить для». Наприклад, чохол-накладка MagSafe Silicone Case призначений для iPhone 12 Pro Max.

Підводячи підсумок

Інтернет-магазин Wookie.UA пропонує сотні оригінальних чохлів для ваших телефонів та інших гаджетів. Якщо аксесуар подобається, то немає жодних причин відмовляти собі у покупці. Адже головне, щоб чохол викликав у власника позитивні емоції та надихав до нових звершень.

Схожі записи