Цукерберг заявив про зміни у Facebook і втратив мільярди

cukerberg

Засновник Facebook Марк Цукерберг пообіцяв, що у його соціальній мережі незабаром буде змінений алгоритм наповнення стрічки новин.

«Нещодавно ми отримали зворотний зв’язок від нашої спільноти про те, що публікації від компаній, брендів і медіа витісняють особисті моменти, які зближують нас один з одним», – розповів Цукерберг.

Також читайте: Цукерберг змінює правила реклами: «Facebook» розкриватиме спонсорів

Згідно з дослідженням, проведеним компанією, було з’ясовано, що використання соцмереж для спілкування з близькими позитивно впливає на самопочуття людей.

«Коли ці зміни запрацюють, ви будете бачити менше публічного контенту, наприклад публікацій від компаній, брендів і ЗМІ. Публічний контент, який ви бачите, буде стандартизовано – це має сприяти змістовній взаємодії людей», – зазначив засновник соцмережі.

На його думку, ці зміни мали б позитивно позначитися на функціонуванні самої соцмережі.

Також читайте: Facebook створив месенджер для дітей (ВІДЕО)

Однак лише ця заява обійшлася Марку Цукербергу майже у 3 млрд дол.

За даними агентства Bloomberg, після того, як Цукерберг оголосив про плани внести зміни у стрічку новин Facebook, акції компанії впали на 3,9%. У результаті статки Цукерберга, згідно Bloomberg Billionaires Index, зменшилася до 74,4 млрд дол.

«Якщо тенденція зниження вартості акцій збережеться до кінця торгової сесії, то Цукерберг втратить четверте місце в рейтингу найбагатших людей світу за версією Bloomberg, поступившись ним власнику Zara Амансіо Ортезі», – йдеться в повідомленні.

Схожі записи