Цукерберг змінює правила реклами: «Facebook» розкриватиме спонсорів

mark-zuckerberg

Глава соціальної мережі «Facebook» Марк Цукерберг оприлюднив нові правила публікації реклами, у тому числі політичної.

«Коли хтось купує політичні оголошення на телебаченні або в інших засобах масової інформації, вони зобов’язані за законом розкривати, хто платив за рекламу. Тепер ми привносимо в «Facebook» ще більш високий рівень прозорості», – заявив Цукерберг.

За його словами, кожний рекламний запис (не лише політичний) у соцмережі будуть в обов’язковому порядку супроводжувати інформацією про спонсора.

Користувачі зможуть бачити, хто публікував рекламу, скільки заплатив, а також відстежувати попередні рекламні повідомлення цих рекламодавців.

Також читайте: «Facebook» нещадно каратиме за фейки

Крім того, політичні рекламодавці тепер повинні будуть надати більше інформації для перевірки їхньої особи.

«Як тільки вони це зроблять, ми будемо позначати їхню рекламу як політичну, і вони повинні будуть розкрити, хто заплатив за неї. Ми почнемо тестувати це на федеральних виборах у США, а потім поширимо на подальші гонки пізніше», – резюмував Цукерберг.

Він також розповів про зміцнення системи безпеки: «Ми зміцнюємо наші системи, щоб спіймати всіх, хто намагається порушити ці правила. Ми додаємо тисячі людей до нашої команди для розгляду, і ми почнемо користуватися машинним навчанням, щоб визначати політичні оголошення. Ми також будемо працювати з іншими технологічними компаніями, щоб поділитися інформацією про загрози, які ми знаходимо», – зазначив Цукерберг.

На його думку, ці зміни допоможуть зрозуміти, які різні групи намагаються обмінюватися інформацією про вибори і ускладнить можливості порушувати правила.

«Це не зупинить всіх поганих акторів, але це один з багатьох важливих кроків вперед, і ми скоро будемо його втілювати», – додав керівник «Facebook».

Також читайте: «Facebook» запустив стрічку новин «Цікаве»

Як відомо, компанія «Facebook» тестує розподіл новинної стрічки, щоб відділяти комерційні повідомлення від новин друзів.

Схожі записи