«Facebook» нещадно каратиме за фейки

facebook

Адміністрація соцмережі «Facebook» офіційно заявила, що сторінки, які регулярно постять фейкові новини, не зможуть придбати у неї рекламу.

Зараз соцмережа не дозволяє рекламодавцям розкручувати рекламу, яка містить посилання на статті, позначені як фейкові сервісам фактчекінга.

Однак компанія вирішила жорсткіше карати розповсюджувачів неправдивих новин, відмовляючи цілим сторінкам у рекламі. На думку адміністрації соцмережі, це дозволить ефективніше боротись з фейками.

При цьому у компанії не називають точну кількість фейкових новин, через які сторінку обмежать у рекламних можливостях. Однак запевняють, що бан не діятиме постійно – якщо сторінка відмовиться від публікації шейків, то поверне можливість придбати рекламу.

Читайте також – Як просто позбутись вірусу у «Facebook»

Як відомо, у минулому році адміністрація мережі оголосила, що позначатиме фейкові новини.

Процедура визнання новини неправдивою така: користувачі скаржаться на публікацію, повідомляючи, що в ній міститься неправдива інформація; після цього Facebook надсилає ці дані стороннім організаціям, що спеціалізуються на перевірці достовірності фактів; якщо вони визначили, що новина фейкова, то на публікації з’являється позначка «Заперечується».

Схожі записи