Facebook створив месенджер для дітей (ВІДЕО)

kids3

Соціальна мережа «Facebook» презентувала додаток Messenger Kids, який дозволить дітям обмінюватися повідомленнями і відеодзвінками без реєстрації облікового запису.

Зокрема, зареєструватися в Messenger Kids можна тільки через акаунт одного з батьків, адже політика «Facebook» забороняє створення дитячих сторінок. Дорослі зможуть повністю контролювати список контактів своєї дитини через панель управління Messenger Kids Controls в основному додатку Facebook.

kids2

При цьому діти мають можливість скаржитися на своїх співрозмовників, якщо ті поводяться грубо при спілкуванні. В цьому випадку Messenger Kids повідомляє батьків кривдників.

Також читайте: «Facebook» запустив стрічку новин «Цікаве»

«Щоб дати дітям та батькам веселе, безпечне рішення, ми створили програму Messenger Kids, автономну програму, яка живе на планшетах або смартфонах для дітей, але нею можна керувати за допомогою облікового запису Facebook у батьків. Незалежно від того, чи використовує він відеочат для спілкування з дідусями та бабусею, залишаючись у контакті з двоюрідними братами, які живуть далеко, або відправляючи мамам прикрашену фотографію, коли вона працює пізно, щоб сказати привіт, Messenger Kids відкриває новий світ онлайн-спілкування з сім’ями», – кажуть у компанії.

Як наголошується, в дитячій версії месенджера повністю відсутня реклама і представлений яскравий анімаційний інтерфейс.

Наразі Messenger Kids буде доступний тільки на території США і тільки на платформі iOS, але в найближчі місяці з’явиться версія і для Android.

Схожі записи