Tesla запустила масове виробництво «сонячних дахів»

dah3

Компанія Tesla почала масове виробництво плиток для сонячних дахів на заводі в Буффало (штат Нью-Йорк, США).

Паралельно представники компанії почали вивчати дахи у тих, хто вже зробив попереднє замовлення і вніс тисячу доларів депозиту.

dah2

Як запевняють у компанії, «сонячні дахи» вигідніше звичайних покрівельних матеріалів.

За підрахунками Tesla, за один квадратний фут Solar Roof доведеться заплатити $ 21,85, в той час як за квадратний фут звичайного покриття – $ 24,5.

Черепицю з вбудованими сонячними панелями Tesla представила в 2016, а в травні 2017-го почали приймати попередні замовлення.

dah1

Частина працівників Tesla, включаючи і Елона Маска та головного технічного співробітника Дж. Б. Штраубеля, в минулому році встановили сонячні дахи на свої будинки в рамках початкової пілотної програми. Попит на сонячний дах Tesla перевищив пропозицію менш ніж через місяць після старту продажів.

Також читайте: Опалення житла сонячною енергією

Tesla співпрацює зі своїм багаторічним партнером з батареї, японським Panasonic, для виробництва сонячних виробів на фабриці Buffalo.

dah4

У минулому році компанії почали виробництво традиційних сонячних панелей, але вони ще не були встановлені на дахах. Компанія заявила, що досягне більше 1 гігават мобільного та модульного виробництва в Буффало.

Схожі записи