Хромбук 2022/23: Google робить свої ноутбуки ще приваблівшими

v_hrombukah

Розробники з Google продовжують робити хромбуки привабливішими для потенційних покупців. Цього разу було оголошено про швидку появу можливості редагування відео за допомогою програми Google Фото, підтримку світлих і темних тем оформлення інтерфейсу користувача, а також інші можливості для персоналізації.

На даному етапі про можливість редагувати відео на Chromebook за допомогою Google Фото мало відомо. Опубліковані знімки програми дають зрозуміти, що користувачі зможуть змінювати лише базові характеристики, такі як контрастність та яскравість, а також додавати аудіо до відеоряду та об’єднувати ролики. Разом з цим редактор зможе «інтелектуально вибирати найбільш значущі моменти з відео», а також запропонує використовувати як основу для роликів різні теми.

На цьому можливості хромбуків щодо редагування відео не закінчаться. Google оголосила про те, що професійний редактор відео LumaFusion також буде доступний Chromebook. Перенесення цієї програми примітне не тільки тим, що у користувачів хромбуків з’явиться можливість використання відеоредактора професійного рівня. Це також означає, що створений для iOS продукт, який Apple навіть називала додатком року, переноситься у всесвіт Chrome OS, завдяки чому власники хромбуків матимуть більше можливостей при обробці відео.

. . . .

Ще було оголошено, що найближчими місяцями в додатках «Галерея» та «Фото» для Chromebook з’явиться низка менш помітних нововведень. Наприклад, користувачі хромбуків зможуть відкривати зображення в Галереї, а потім переміщати їх у Фото. У серпні розробники планують додати до «Галереї» функції для редагування PDF-файлів. За допомогою програми «Фото» можна буде виймати фотографії для їх подальшого використання як фонове зображення робочого столу. При цьому знімки, що використовуються як шпалери, будуть автоматично підлаштовуватися під загальну концепцію оформлення в залежності від того, яка тема обрана в налаштуваннях.

Також відомо, що хромбуки отримають нові функції підвищення продуктивності. Однією з них стане підтримка віртуальних «робочих столів», які дозволять групувати вкладки та програми разом. Крім того, календар у Chrome OS, доступний при натисканні на дату на панелі завдань, отримає синхронізацію з сервісом Google Календар.

Схожі записи