Nikon випустив адаптер для оцифровування плівок без сканера

photo_film

Компанія Nikon представила унікальний пристрій – адаптер ES-2 для оцифровування 35-міліметрових плівок.

Очікувалось, що цей адаптер буде випущено у листопаді, однак Nikon відклав випуск через зміну вимог до дизайну й матеріалів адаптера.

nikon-es-2

Цікаво, що за допомогою цього адаптера можна оцифрувати свої плівки без використання сканера. І не має значення кольорова це, чи монохромна фотоплівка.

nikon-es-3

Адаптер ES-2 сумісний із цифровими дзеркальними фотоапаратами Nikon, у яких є вбудована функція оцифровування плівок. На даний час таку функцію має в собі Nikon D850, достатньо в налаштуваннях обрати режим Negative Digitizer.

Використовуючи такий адаптер спільно з об’єктивом NIKKOR (у компанії рекомендують Nikon AF-S Nikkor 60mm f/2.8G ED Micro), вибравши вбудовану функцію оцифровування Negative Digitizer та режим Photo Live View, ви швидко та легко зможете перенести на цифровий носій усі свої негативи.

Фотоапарат автоматично перетворить кольори негативу та створить новий файл у JPEG форматі. Готові оцифровані знімки одразу можна переглядати на дисплеї фотоапарата або на підключеному через кабель HDMI телевізорі.

Також читайте: Найпотужніший у світі гібридний планшет має 14-дюймовий 4К-дисплей (ФОТО, ВІДЕО)

Якщо у вас збереглось багато старих негативів, або ви досі фотографуєте на плівку, адаптер Nikon ES-2 допоможе з легкістю перенести фото на ноутбук, комп’ютер чи планшет, щоб ділитися ними з друзям чи рідними. Роздільна здатність вихідного файлу підійде навіть для друку великих фото у форматі A1.

nikon-es-4

Схожі записи