Челсі та Бенфіка – головні покупці серпня

chilwellv

Трансферне вікно у європейському футболі цього міжсезоння буде вкрай незвичним. Через карантин для клубів зробили крок назустріч – дозволили укладати угоди з новими гравцями аж до жовтня (раніше 1 вересня вікно зачинялося).

Тож гранди не поспішають викладати великі кошти. Тим більше, що фінансові втрати через коронавірус суттєво вдарили навіть по найбагатшим. Тож у серпні найбільш активними на футбольному ринку були зовсім не ті, від кого цього чекали.

Вашій увазі – ТОП-18 найбільших переходів у європейському футболі за серпень 2020 року. За нижній поріг ми взяли суму у 13 мільйонів євро.

Аксель Дісасі

22-річний захисник «Реймса» чудово (надійно позаду і результативно попереду) провів минулий сезон і отримав підвищення – за 13 мільйонів євро став гравцем «Монако». Тепер конголезець спробує повторити успіх колишніх гравців клубу, які не так давно розійшлися по топ-клубам Європи за десятки мільйонів євро.

Константінос Цимікас

tsimiskas

Таку ж суму заплатив за лівого захисника «Олімпіакоса» чемпіон Англії – «Ліверпуль». Тож тепер у феноменального шотландця Ендрю Робертсона буде можливість іноді відпочивати, дозволяючи зіграти грецькому дублеру. Щоправда, той уже встиг заразитися коронавірусом під час приїзду до лав збірної, тож навряд чи допоможе новій команді найближчим часом.

Робін Кох

«Лідс» багато років не грав у Англійській Прем’єр-лізі, тож тепер прагне закріпитися в еліті і поки що не шкодує грошей на якісних новачків. У цьому списку команда представлена двічі. Перший (дешевший) новачок – 24-річний німецький захисник. За нього такж віддали 13 мільйонів євро. Гроші отримав тепер уже колишній клуб Коха – «Фрайбург».

Кайл Вокер-Пітерс

Правий захисник «Тоттенгема» не зумів у Лондоні нав’язати конкуренцію івуарійцю Сержу Ор’є. А після того, як «шпори» підсилилися лідером «Вулвергемптона» Метью Догерті – ловити нічого було й поготів. Тож 23-річний гравець пішов підкорювати дещо нижчі вершини. За 13,3 мільйони.

Оскар Родрігес

or_sevilla

Вихованець «Реала» не отримав шансів пробитися до першої команди. Два роки тому його віддали в оренду у «Леганес». Там півзахисник швидко став одним з лідерів (13+6 за системою гол плюс пас), але коли повернувся – пішов за 13,5 мільйонів євро до «Севільї». Тепер уже не в оренду, а назавжди.

Лука Вальдшмідт

Ще одна втрата «Фрайбурга». За 15 мільйонів до «Бенфіки» пішов найкращий бомбардир команди (16 голів за останні 2 сезони). А португальців ми в цьому списку ще загадаємо двічі.

Серу Гірассі

Типовий французький трансфер: успішний (9 голів у минулому сезоні) футболіст команди-аутсайдера («Ам’єн») або середняка за непогані гроші (15 млн) переходить до місцевого гранда чи того, хто прагне отримати такий статус. У Гірассі навіть прізвище з першим футболістом у цій статті перегукується. А «Ренн» перед Лігою чемпіонів отримав хороше підсилення в атаці.

П’єр-Еміль Хойберг

hojbjerg_5065189

А це зворотній трансфер з «Саутгемптона» до «Тоттенгема». Років 7 тому юного данця вважали майбутньої зіркою «Баварії», але кар’єра пішла трохи не так, як прогнозувалося: «Шальке», «Аугсбург», «Саутгемптон»… Тепер у Хойберга буде другий шанс проявити себе у сильній команді. Ціна питання – 16,6 мільйонів євро.

Еберечі Езе

22-річний нігерійський півзахисник теж пішов на підвищення. Причому відразу на наступний рівень – з чемпіоншипу («КПР» до АПЛ («Крістал Пелес»). Заплатили за нього 17,8 мільйонів. За статистику 14+8 (за системою гол плюс пас) – це невеликі кошти.

Педрінью

Класика португальського футбольного бізнесу: купити молодого бразильця, прокачати його, засвітити у єврокубках і продати за суму в декілька разів вищу. Щоправда, продавці, знаючи про такий підхід, не соромляться завищувати ціни. Ось і ща 22-річного вінгера «Корінтіанс» запросив 18 мільйонів від «Бенфіки». Португальці погодилися – тож чекайте Педрінью в «Манчестер Сіті» чи «Реалі» за пару років.

Евертон

Щоб не повторювати попередній абзац – просто факти: з «Греміо» до «Бенфіки» бразильський вінгер перейшов за 20 мільйонів євро. Схоже, «орли» хочуть не лише інвестувати у майбутніх зірок, але й успішно зіграти у Лізі чемпіонів.

Арон Ремсдейл

ramsdale1

Єдиний голкіпер у цьому списку. 22-річний воротар «Борнмута» піднявся з чемпіоншипа до Прем’єр-ліги, погодившись на пропозицію «Шеффілд Венсдей». У Шеффілді витратили 20,5 мільйонів, щоб компенсувати втрату свого лідера – Деона Гендерсона, який після оренди повернувся до «Манчестер Юнайтед». Це найдорожче придбання клубу за всю його історію.

Ферран Торрес

Хосеп Гвардіола продовжує колекціонувати співвітчизників у «Манчестер Сіті». Черговий новачок – вінгер «Валенсії», за якого заплатили не так вже й багато. Лише 23 мільйони за 20-річну надію іспанського футболу пояснюються просто: іспанська команда запізно схаменулася і не запропонувала вчасно гравцю новий контракт. Наступного року він пішов би безкоштовно, тож довелося погоджуватися на «копійки». Торрес має стати заміною для Лероя Сане, який пропустив сезон через травму, а тепер пішов у «Баварію».

Родріго

rodrygo_leeds

Ще один трансферний прокол босів «Валенсії». 30 мільйонів євро за одного з найкращих бомбардирів іспанського футболу – дуже вигідна угода для «Лідса», який всерйоз декларує бажання не просто закріпитися в АПЛ, а потрапити до верхньої половини турнірної таблиці.

Трінкау

Поки тривала скандальна сага з переходом (а потім не переходом) Ліонеля Мессі до «ПСЖ» чи «Манчестер Сіті», у «Барселоні» з’явився 20-річний вінгер «Браги» та збірної Португалії. На батьківщини його називають «новим Кріштіану Роналду». Ціна трансферу – 31 мільйон, але каталонці відразу прописали в угоді відступні (сума, за яку будь-хто може викупити контракт) – неймовірні 500 мільйонів євро. Вочевидь, у клубі бачать черговий талант.

Джонатан Девід

david_lillejpg

Влітку очікувався голосний трансфер на рівні 25–30 мільйонів євро з «Генту» до Серії А. Українські вболівальники розраховували, що до Італії вирушить форвард збірної України Роман Яремчук. Але травма (а потім і карантин) перекреслили ці плани. В «Генті» не засмутилися і заробили 32 мільйони на продажу атакувального півзахисника збірної Канади до французького «Лілля». Тепер французи виховають нового Азара?

Натан Аке

Дуже несподіваний трансфер. 25-річний голландець з чемпіоншипу (другий англійський дивізіон) за величезні 45,3 мільйони євро переходить до одного з найсильніших клубів Європи – Манчестер Сіті. Його головний козир – універсальність. Аке може однаково успішно зіграти на кількох позиціях в захисті та середній лінії. Схоже, цей трансфер може ще більше скоротити ігровий час для Олександра Зінченка.

Бен Чілуелл

«Челсі» закуповується цього міжсезоння з ентузіазмом підлітка, який потрапив до супермаркету з батьківською кредиткою. Безкоштовні захисники Тяьгу Сілва (ПСЖ) та Маланг Сарр («Ніцца»), 40 мільйонів за лідера «Аякса» Хакіма Зієша, ще більше – за Бена Чілуелла…

«Лестер» отримав за лівого захисника 50,2 мільйони євро. Це рекорд серпня. Але у вересні той самий «Челсі» та багато інших команд вже побили цю цифру. Про найбільш дорогі трансфери першого місяця осені – згодом.

Схожі записи