Першу медаль для України на Олімпійських іграх-2022 виборов фристайліст

Першу медаль для України на Олімпійських іграх-2022 виборов фристайліст

abr.jpg (73.46 Kb)

Про це йдеться на сайті Національного олімпійського комітету.

Спортсмен здобув срібну медаль з лижної акробатики. Перше місце у змаганнях здобув китайський спортсмен Ці Гуанпу, третє - представник Олімпійського комітету Росії Ілля Буров.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Олександра та його наставника Енвера Аблаєва, фахівців збірної, національну Федерацію з прекрасним здобуттям, подякувавши за справжній бійцівський характер й привітавши усю країну з великим олімпійським звершенням.

Олександр Абраменко - 33-річний спортсмен з Миколаєва. У 2018 році на Олімпіаді у Південній Кореї він здобув золоту медаль у цьому ж виді спорту, ставши першим українцем, який здобув олімпійську нагороду з лижної акробатики.

Читайте про [url=https://cikavoinfo.com/novini-sportu/olimpiiski-igri-2022_-fristail.html]історію фрістайлу на Олімпійських іграх у нашій статті.[/url]

За посиланням ви можете знайти розклад змагань з тих видів спорту, в яких беруть участь спортсмени з України.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте український контен на Сikavoinfo.com!
Become a Patron!