Корпорація Intel випускає блокчейн-чіп

Корпорація Intel випускає блокчейн-чіп

Корпорація Intel минулого тижня випустила новий чіп для підтримки блокчейну, зокрема майнінгу біткойнів, створення NFT-токенів, щоби заробити на зростаючому використанні криптовалют.

Чіп надійде у продаж наприкінці цього року, першими покупцями стануть Block Inc - компанія, яку очолює Джек Дорсі. Нещодавно вони змінили назву на Square Inc, щоби підкреслити своє зацікавлення до блокчейну.

Блокчейн служить загальнодоступними реєстрами, де зберігають записи транзакцій у мережі комп`ютерiв, і в останні роки їхня популярність зросла. Таке зростання викликало резонанс довкола таких слів, як "Web.3" і "NFT", що популяризують децентралізацію технологій.

Intel заявила, що її чіп є енергоефективним "прискорювачем", призначеним для прискорення завдань блокчейну, які потребують величезної потужності розрахунків, відповідно й багато енергії.

У розробника чіпів Nvidia Corp, чиї відеокарти широко застосовують для майнінгу, також є окремий чіп, призначений для майнінгу криптовалюти Ethereum.

Під час розширення діяльності у сфері криптовалют, корпорація Intel також сформувала новий сегмент під назвою Custom Compute Group у межах свого бізнес-підрозділу Accelerated Computing Systems and Graphics.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!