Як купити NFT-токени

nfts_token

Ми вже раніше з’ясували, що таке NTF-токен, тепер пропонуємо розглянути варіант придбання NFT. Отже, як купити NFT-токен?

Як приклад використаємо майданчик OpenSea, оскільки він вважається найпопулярнішим серед онлайн-користувачів. Відразу зазначимо, що сервіс підтримує лише англомовний інтерфейс. Тому на допомогу приходить браузерний перекладач, якщо вашого рівня іноземної недостатньо для комфортної роботи.

Крок №1 купівлі NFT – налаштування гаманця

Щоб купити будь-який з доступних токенів NFT, потрібний гаманець. У більшості випадків можна застосувати браузерне розширення MetaMask. Використовуючи його, можна підключитися до децентралізованого софта через веб-браузер і працювати з порталами, в які вбудований блокчейн ефіріуму.

Тепер щодо створення гаманця. Необхідно встановити браузерне розширення, після чого ввести пароль і вигадати секретну фразу для додаткового захисту. Далі можна купувати чи виводити крипту через рахунок. Коли користувач поповнив баланс, можна приступати до покупки OpenSea. За бажанням, кожен користувач може вибрати інший криптогаманець.

Крок №2 купівлі NFT – вибір токена

Для входу в колекцію токенів NFT необхідно натиснути на «Explore». Тут представлені інструменти, які значно полегшують вибір потрібного об’єкта. Але, відзначимо, що не всі працюють коректно, тому можливе певне гальмування. Наприклад, не завжди при активації фільтра «Купити зараз» у списку будуть лише такі NFT-токени. Часто туди потрапляють і ті об’єкти, які з’являться у продажу через деякий час.

Активи розподілені за групами та статусами. На OpenSea можна виставити категорії невзаємозамінних токенів. Для прикладу, можна вказати, що вас цікавлять ті об’єкти, які мають безпосереднє відношення до мистецтва. Усередині кожної картки розміщено інформацію щодо токену, у тому числі інформацію про чинного власника, вартість.

Крок №3 купівлі NFT – оплата

Зверніть увагу, якщо користувач вибрав картку з категорії Buy now, слід клікнути на кнопку покупки. Якщо ви купуєте актив, де потрібно робити ставки, тоді потрібно більше часу для проведення операції. Вся інформація про купівлю та продаж прописується в особистому профілі. Усі куплені на OpenSea токени можна виставляти на маркетплейсі. Достатньо перейти в особистий кабінет у блок «Sell» та підтвердити потрібний NFT.

Схожі записи