Як знайти роботу українським біженцям в Україні та за кордоном

job_for_refugee_ukraine

Внаслідок війни мільйони українців залишили рідні міста і шукають можливості працевлаштуватись як в Україні, так і за кордоном. Для них склали перелік раніше заснованих і зовсім нових порталів та сервісів з пошуку праці.

 • UA Talents – платформа працевлаштування для українців, які вимушено залишили свої домівки і перемістилися до інших міст України чи за кордон. На сайті слід заповнити анкету яку обробляють та підбирають вакансії, що підходять запиту. Роботодавці зв’язуються за вказаними контактними даними. Можна самостійно обрати вакансію з бази сайту та подати заявку.

  https://www.uatalents.com/

 • Робота для українців за кордоном, пошук у таких країнах: Польща, Словаччина, Болгарія, Латвія, Португалія, Нідерланди, Данія, Естонія, Німеччина, Молдова, Чехія

  1. Зареєструй профіль за номером телефону або email. 2. Заповни профіль — основні дані про себе, яку роботу шукаєш, бажана зарплата та зайнятість. Збережи дані. 3. Розпочни пошук. Відгукуйся на вакансії та отримуй рекомендації.

  https://helpukrainians.jooble.org/

 • [b]ІТ-вакансії в Україні та країнах Балтії[/b]: як на місці, так і віддалено. На сайті можна шукати вакансії за різними критеріями: спеціалізація, досвід роботи.

  https://jobs.dou.ua/vacancies/?remote

 • [b]Вакансії у Естонії, Німеччині, Чехії та Великобританії. [/b]На сайті можна оприлюднити як вакансії, так і зареєструвати компанію, яка готова працевлаштовувати українців у одній з чотирьох країн. Меню сайту трьома мовами: українською, англійською, російською. Перш ніж переглядати вакансії, варто звернути увагу на їх актуальність, оновлення – не щоденні.

  https://www.jobs4ukraine.eu/

 • [b]Англомовний сайт для пошуку вакансій[/b] у різних компаніях, переважно [b]Німеччини та Великобританії[/b]. Спрямований допомагати не лише [b]біженцям з України[/b], а й білоруським та російським втікачам від репресій.

  https://imagine-ukraine.org/

 • Сайт, на якому шукачі роботи з України оприлюднюють свої резюме англійською та країну перебування. На сайті свої послуги пропонують дизайнери, барісти, архітектори, вчителі, майстри татуювань.

  https://hireforukraine.org/

 • Актуальні вакансії [b]українською [/b]з можливістю працювати віддалено в Україні або в європейських містах.

  https://happymonday.ua/

 • [b]Awesomic[/b] — платформа, за допомогою якої можна [b]знайти дизайнера[/b] у короткі терміни. Користувачам достатньо зареєструватись і виставити задачу, результат може бути впродовж 24 годин.

  https://awesomic.crew.work/jobs

 • [b]Freelancehunt — сервіс фрілансу в Україні[/b]. На платформі зареєструвались понад 1 млн користувачів. Основні напрямки роботи фрилансерів: програмування, дизайн, маркетинг і реклама, робота з текстами і переклад. Розмістити завдання і зробити оплату можна з будь-якої країни світу (окрім росії та білорусі).

  https://freelancehunt.ua/

 • [b]Англомовний сайт для фрілансерів[/b]. Значна частина вакансій – від компаній зі США.

  https://www.upwork.com/

 • Ще один англомовний (можна обрати іншу з шести європейських мов) сайт для [b]фрілансерів[/b].

  https://www.fiverr.com/

 • Працевлаштування в ІТ, дизайні. Країни: Франція, Іспанія, Чехія, Словаччина.

  https://www.welcometothejungle.com/en

 • [b]Робота у Великобританії.[/b] Різні вакансії, але перш ніж оглянути їх, слід зареєструватись на сайті.

  https://remoteukraine.org/

Схожі записи