Внаслідок війни мільйони українців залишили рідні міста і шукають можливості працевлаштуватись як в Україні, так і за кордоном. Для них склали перелік раніше заснованих і зовсім нових порталів та сервісів з пошуку праці.
Робота для українців за кордоном, пошук у таких країнах: Польща, Словаччина, Болгарія, Латвія, Португалія, Нідерланди, Данія, Естонія, Німеччина, Молдова, Чехія
1. Зареєструй профіль за номером телефону або email. 2. Заповни профіль — основні дані про себе, яку роботу шукаєш, бажана зарплата та зайнятість. Збережи дані. 3. Розпочни пошук. Відгукуйся на вакансії та отримуй рекомендації.
https://helpukrainians.jooble.org/
ІТ-вакансії в Україні та країнах Балтії: як на місці, так і віддалено. На сайті можна шукати вакансії за різними критеріями: спеціалізація, досвід роботи.
https://jobs.dou.ua/vacancies/?remote
Вакансії у Естонії, Німеччині, Чехії та Великобританії. На сайті можна оприлюднити як вакансії, так і зареєструвати компанію, яка готова працевлаштовувати українців у одній з чотирьох країн. Меню сайту трьома мовами: українською, англійською, російською. Перш ніж переглядати вакансії, варто звернути увагу на їх актуальність, оновлення – не щоденні.
https://www.jobs4ukraine.eu/
Англомовний сайт для пошуку вакансій у різних компаніях, переважно Німеччини та Великобританії. Спрямований допомагати не лише біженцям з України, а й білоруським та російським втікачам від репресій.
https://imagine-ukraine.org/Сайт, на якому шукачі роботи з України оприлюднюють свої резюме англійською та країну перебування. На сайті свої послуги пропонують дизайнери, барісти, архітектори, вчителі, майстри татуювань.
https://hireforukraine.org/Актуальні вакансії українською з можливістю працювати віддалено в Україні або в європейських містах.
https://happymonday.ua/Awesomic — платформа, за допомогою якої можна знайти дизайнера у короткі терміни. Користувачам достатньо зареєструватись і виставити задачу, результат може бути впродовж 24 годин.
https://awesomic.crew.work/jobsFreelancehunt — сервіс фрілансу в Україні. На платформі зареєструвались понад 1 млн користувачів. Основні напрямки роботи фрилансерів: програмування, дизайн, маркетинг і реклама, робота з текстами і переклад. Розмістити завдання і зробити оплату можна з будь-якої країни світу (окрім росії та білорусі).
https://freelancehunt.ua/Англомовний сайт для фрілансерів. Значна частина вакансій – від компаній зі США.
https://www.upwork.com/Ще один англомовний (можна обрати іншу з шести європейських мов) сайт для фрілансерів.
https://www.fiverr.com/Працевлаштування в ІТ, дизайні. Країни: Франція, Іспанія, Чехія, Словаччина.
https://www.welcometothejungle.com/enРобота у Великобританії. Різні вакансії, але перш ніж оглянути їх, слід зареєструватись на сайті.
https://remoteukraine.org/Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!