Їстівні ложки з часом замінять пластикові (ВІДЕО)

logky1

Намагаючись покращити екологічну ситуацію у світі, люди задумались, чим можна замінити пластик, який використовується фактично у всіх сферах життя.

На зміну шкідливому для екології пластику поступово запускають на ринок їстівні склянки й ложки, смачні контейнери для зберігання їжі, упаковки з різними смаками.

Ця ідея не нова, але раніше вона сприймалась просто як експеримент. Останніми ж роками саме ідею екологічної і, до того ж, їстівної альтернативи пластику починають впроваджувати у життя.

Перше у світі масове виробництво їстівних ложок запустили мешканці Індії. Цими ложками можна мішати холодні і гарячі страви. Вони не розпадуться, не розчиняться та не будуть кришитися, хоча виготовлені із пшона, рису і пшениці та запечені.

Вони поживні та цілком можуть замінити хліб.

logky2

Їстівну ложку можна використовувати у гарячій рідині цілих 20 хвилин. Компанія виробляє їх в різних смаках: цукор, імбир-кориця, імбир-часник, кмин, селера, чорний перець, м’ята-імбир і морква-буряк. Термін зберігання такої ложки від двох до трьох років.

У планах компанії розгорнути цілу нову лінію, яка запустить виробництво не тільки їстівних ложок, а й вилок, чашок і тарілок, які зможуть повністю замістити ринок пластикових приладів.

Виробники мають намір зробити ці ложки такими ж дешевими, як і пластикові, щоб пластику на планеті стало менше.

У YouTube легко знайти відеоінструкції, як зробити такі ложки навіть у домашніх умовах:

Схожі записи