Найвищу статую у світі за $530 млн будують в Індії

Найвищу статую у світі за $530 млн будують в Індії

shivaji.jpg (124.23 Kb)

Будівництво статуї Чхатрапаті Шиваджи в Індії, яка, як очікується, буде вищою за 128-метрового Будду Весняного Храму в китайській провінції Хенань, планують завершити у 2019 році.

Статуя Шиваджи, національного героя Індії 17 століття, який поборов мусульманських володарів і заснував державу маратхів, буде у два рази вищою за статую Свободи і в п'ять разів вищою за статую Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро.

Пам'ятник планують побудувати на штучному острові за чотири кілометри від берега Аравійського моря в районі міста Мумбаї. Згідно з проектом статуя матиме висоту 192 метри і коштуватиме 530 млн дол.

Нещодавно прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді, який був ініціатором цього шедевру монументального мистецтва, заклав камінь у її фундамент. Відзначимо, що цей багатомільйонний проект став предметом запеклих дискусій і критики з боку громадськості. Лише за один день петицію з проханням скасувати реалізацію проекту підписали 27 000 осіб.

Опоненти стверджують, що зведення статуї Шиваджи несприятливо позначиться на навколишньому середовищу, створить ще більші труднощі з рухом транспорту в Південному Мумбаї та стане наднебезпечним об’єктом.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте український контен на Сikavoinfo.com!
Become a Patron!