Технологію 5G почнуть тестувати в Україні

Технологію 5G почнуть тестувати в Україні

5g.jpg (28.41 Kb)

Президентська адміністрація та Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації (НКРСІ) планують проект з експериментального запуску системи мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G) в Україніі найближчим часом. Таку інформацію озвучив заступник глави АП Дмитро Шимків.

Цитата:
"Ми з Олександром Животовським (глава НКРСІ) обговорюємо, як зробити так, щоб почати експериментувати з 5G в Україні вже сьогодні. Є чітке розуміння, як це зробити", - сказав він в одному з коментарів.

Шимків в березні 2016 року припустив, що якщо до моменту проведення тендеру на впровадження 4G на ринку з'явиться доступне комерційне обладнання 5G, в Україні відразу може бути запущено п'яте покоління зв'язку.

Заступник глави АП також підкреслив, що говорити про повноцінний запуск 5G на сьогодні неможливо, оскільки поки що не існують відповідні стандарти зв'язку, а також обладнання та мобільні пристрої, які б її підтримували.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!