В Індії добудовують найвищу статую у світі (ФОТО, ВІДЕО)

stat3

В Індії завершується будівництво 180-метрового пам’ятника борцю за незалежність країни Валлабхаі Патель (1875 – 1950).

Будівництво статуї розміром з 60-поверховий будинок почалося ще у 2014 році посеред штучного озера, що неподалік від міста Вардодара в штаті Гуджарат. Після завершення будівництва статуя стане найвищою в світі. Зараз цей рекорд належить 128-метрової статуї Будди в китайській провінції Хенань.

stat1

Влада Індії вважає, що монумент підвищить міжнародний авторитет країни і привабить туристів в штат Гуджарат.

Загалом фінансування відбувається в формі приватно-державного партнерства, і крім грошових внесків приймався металобрухт, який після переплавки використовувався в самій статуї або допоміжних конструкціях.

stat2

Пам’ятник складається з 40-метрового постаменту і 142-метрової статуї.

У конструкції буде використано 5,7 тис. тонн сталі, яка піде на каркас, 18,5 тис. тонн залізної арматури, 75 тис. куб. м бетону і 22,5 тис. тонн бронзового листа.

stat4

Над будівництвом пам’ятника цілодобово працюють майже 2,5 тис. робочих.

Загальна вартість проекту оцінюється в 320 млн дол.

Роботи планується завершити до кінця 2018 року.

Зазначимо, що в Індії також будується ще одна величезна статуя, яка може стати ще вищою, ніж статуя Валлабхаі Патель. Будівництво статуї Чхатрапаті Шиваджи в Індії, яка, як очікується, буде вищою за 128-метрового Будду Весняного Храму в китайській провінції Хенань, планують завершити у 2019 році.

Статуя Шиваджи, національного героя Індії 17 століття, який поборов мусульманських володарів і заснував державу маратхів, буде у два рази вищою за статую Свободи і в п’ять разів вищою за статую Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро.

Пам’ятник будують на штучному острові за чотири кілометри від берега Аравійського моря в районі міста Мумбаї.

Схожі записи