Twitter збільшив максимальну довжину постів до 280 символів

twitter

Соцмережа Twitter визнала успішним експеримент зі збільшенням максимальної довжини одного «твіта» зі 140 до 280 символів.

Відтепер ця можливість доступна усім користувачам, за винятком китайської, японської та корейської мов. Про це повідомляють в офіційному блозі компанії.

«У вересні ми запустили тест, який розширив обмеження на 140 символів, щоб кожна людина в усьому світі міг легко висловити свою думку. Нашою метою було зробити це можливим, зберігаючи швидкість і стильність, що робить Twitter».

У компанії зазначають, що обмеження повідомлення у 140 знаків вимагало дуже чіткого формулювання думки, а це йшло багато часу. Коли ліміт збільшили удвічі, час такого редагування суттєво зменшився, оскільки користувачі могли вільніше висловлювати думки. Тому експеримент визнали вдалим.

При цьому відзначається, що самі твіти від цього особливо не збільшились. За дослідженням лише 5% відправлених твітів було довжиною понад 140 символів, а лише 2% – понад 190 символів.

Натомість японські, корейські та китайські твіти будуть і далі мати 140 символів, тому що стислість не є проблемою на цих мовах.

Схожі записи