9 нових електромобілів від BMW

9_novih_elektromobilv_vid_bmw

В рамках плану під назвою Power of Choice ( «Сила вибору») BMW збирається продати більше семи мільйонів гібридних і повністю електричних автомобілів, в тому числі під маркою MINI, протягом 10 років.

До 2030 року баварці мають намір стати лідерами в сегменті електрокарів, в якому змагаються з Audi, Jaguar, Lexus, Mercedes-Benz і Tesla. Для досягнення цієї мети компанії доведеться продавати в середньому по 460 000 «зелених» автомобілів в рік. Це куди більше, ніж результат минулого року: тоді було продано тільки 42 249 таких BMW, і всі вони – це i3, перший і поки єдиний серійний електрокар марки.

. . .

У число нових повністю електричних моделей увійде електроверсія кросовера X3 під індексом iX3, представлена ​​в липні. У 2021 року до неї приєднається п’ятидверне купе i4 і серійна версія концепту iNext, яка отримає ім’я iX. Крім цього, в найближчі роки з’явиться невеликий кросовер на базі X1 – iX1, – і нові електрокари i5 і i7, які стануть флагманами електричної лінійки. При цьому її «первісток», хетчбек i3, покине конвеєр і передасть ім’я наступника на базі седана 3 серії.

Під шильдиком належить BMW марки MINI будуть випущені два електрокара. Нові моделі будуть побудовані на актуальних платформах компанії – FAAR і CLAR.

Схожі записи