Українська соцмережа, яку створювали на противагу «Вконтактє», закривається
Цікаво знати, Важливі новини 5.09.2017 Автор: sashko 2132

Українська соцмережа, яку створювали на противагу «Вконтактє», закривається

ukranians.jpg (108.18 Kb)

Українська соціальна мережа «Ukrainians», яка так повноцінно і не запрацювала, припиняє роботу.

Відомо, що керівництво компанії розробників відмовилось не лише від самостійної розробки, але й передачі соцмережі будь-якій іншій стороні.

Про це розповіла співзасновниця проекту Олександра Струмчинська.

«Мене поставили перед фактом , що розробка української соціальної мережі припиняється. Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту», – написала вона у мережі.

«Ситуація така - мого голосу недостатньо щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту - керівництво компанії розробиків ( співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати Вам обіцяне», – пояснила Струмчинська.

Разом з тим розробники мережі чітко не пояснили, чому відмовились від проекту, який започаткували після закриття в Україні російської соцмережі Вконтактє і на противагу їй.

Раніше команда з 30 програмістів із канадської компанією StartupSoft взялась за розробку соцмережі «Ukrainians» одночасно для трьох платформ: web, iOS i Android.

Однак існують й інші українські соціальні мережі, серед яких є такі: Ukrface, Ukropen, Українці, Цукр, VsiTut.com, FamalyUA, Сусіди, Yachudo, GooGooDoo.

---
Популярні дописи
Нові статті