Стало відомо, коли відбудеться прем’єра 8 сезону «Гри престолів»

8sez

Прем’єра фінального 8 сезону культового серіалу «Гра престолів» відбудеться у квітні 2019 року.

Про це офіційно повідомили автори саги.

Також читайте: «Гра престолів»: Букмекери назвали ймовірного короля Семи королівств

Деталі зйомок розкрила зірка серіалу Мейсі Вільямс, за фільмом відома як Арія Старк.

Вона підтвердила, що перший епізод справді вийде на екрани у квітні 2019 року.

«Ми завершуємо (зйомки) в грудні, і перший епізод вийде в ефір в квітні (2019 року)… Дуже багато всього ввійшло в фінальну версію. Ви б не хотіли поспішати у цьому сезоні. Ми зобов’язані нашим фанатам тим, що зробили у цьому сезоні на максимумі можливостей», – заявила актриса.

Про свою героїну Мейсі Вільямс каже так: «Я хотіла б, щоб Арія знову знайшла себе і відпустила всю злобу і бажання вмерти, які супроводжували її на шляху».

Також читайте: Таємниці творення «Гри престолів» розкрито (ВІДЕО)

Раніше зірка «Гри престолі», виконавець ролі Сансей Старк, актриса Софі Тернер, розповіла, що вона вже прочитала сценарій фіналу серіалу, і поділилася, що він буде дійсно вражаючим.

«У кінці останньої глави сценарію нам прочитали «Кінець «Гри престолів». Як тільки це прозвучало, практично всі актори заплакали. Всі плескали сценаристам серіалу. Це було неймовірно», – сказала вона.

За словами акторки, для неї стало справжнім шоком те, чим завершилась історія.

«У цьому сезоні буде набагато більше романтичних відносин, ніж в будь-якому іншому. Більше знайомств, більше теорій і більшою різних союзів», – додала вона.

Відомо, що в останньому сезоні «Гри престолів» буде лише 6 епізодів, бо він базується лише на чорновиках автора саги «Пісні льоду і полум’я»

Схожі записи