Таємниці творення «Гри престолів» розкрито (ВІДЕО)

episode-64-1280

Творці серіалу «Гра престолів» розповіли, як відбувались зйомки 7-го сезону, показ якого завершився цього літа.

Про це йдеться у проекті під назвою «Game Revealed» («Викрита гра»), який містить розповіді про кожну з семи частин останнього сезону. Фільм про фільм виходив щопонеділка.

У кожній із частин є інтерв’ю з акторами, кадри зі знімального майданчика і розповіді про те, як створювалися ті чи інші сцени.

Також читайте: Як з килимка IKEA зробити шубу з «Гри престолів»

У«Викритій грі» продемонстровано, як саме знімали польоти драконів, напади зомбі, як дракони спопеляли людей і багато чого іншого. Окремі трюки були доволі небезпечні.

Цей фільм показав, яка титанічна робота стоїть за зйомками кожної сцени, кожного діалогу, а подекуди і кожного руху акторів. У результаті кінцевий продукт виглядає неперевершено! Дивіться самі!

[p][/p]

[p][/p]

[p][/p]

[p][/p]

[p][/p]

[p][/p]

[p][/p]

[p][/p]

[p][/p]

[p][/p]

[p][/p]

[p][/p]

[p][/p]

[p][/p]

[p][/p]

Серіал «Гра престолів» виходить на каналі HBO з 2011 року. Основою став цикл книг «Пісня льоду і полум’я» американського письменника Джорджа Мартіна. Загалом уже вийшло 7 сезонів.

Наступний, 8-й сезон серіалу, стане завершальним.

Відомо, що в останньому сезоні «Гри престолів» буде лише 6 епізодів, бо він базується лише на чорновиках автора саги «Пісні льоду і полум’я» – остання книга Джорджа Мартина досі не завершена. Тому в останньому сезоні, в основному, будуть події, які в книжковій версії відсутні.

Зйомки восьмого сезону почнуться у жовтні 2017 року і продовжуватимуться до березня 2018 року.

Очікується, що продовження серіалу побачимо у серпні-вересні 2018 року або вже на початку 2019 року.

Схожі записи