В Україні запустили соцмережу для туристів

turizm

З неділі, 15 жовтня, в Україні запрацювала Національна програма лояльності «Турист України».

Це новий цифровий майданчик, який запустили для розвитку в’їзного та внутрішнього туризму України, налагодження комунікації туристичного бізнесу з мандрівниками.

Фактично це туристична соціальна мережа, у якій можна отримувати знижки на подорожі, відвідування різноманітних туристичних об’єктів, у тому числі музеїв, ресторанів, магазинів, готелів, театрів.

Натомість самі підприємства, задіяні у сфері туризму, отримують нові можливості для залучення клієнтів.

Щоб стати учасником програми, потрібно встановити у своєму смартфоні спеціальний додаток і зареєструвати в ньому карту будь-якого українського банку. Подати заявку також можна на офіційному сайті програми.

bez_imeni

Завдяки цьому турист зможе розраховуватися у кафе і музеях без готівки. Достатньо буде сканувати QR-код, а гроші будуть списуватися з банківського рахунку.

При цьому туристам нараховують бали, які потім перетворяться в знижки в туристичних об’єктах.

Існує чотири рівні користувачів: «Турист», «Мандрівник», «VIP-мандрівник», «Почесний мандрівник».

У мандрівника вищого рівня нараховується більше балів при оплаті банківською карткою.

Також нараховуються бали за відвідування нових міст, туристичних об’єктів, запрошення друга в додаток.

Сам додаток розроблений компанією VISA, Міністерством економічного розвитку, ПриватБанком і Національною туристичною організацією України.

Додаток «Турист України» уже презентували на міжнародній туристичній виставці UITM-2017, у якій брали участь представники з 28 країн і 20 регіонів України.

У серпні вийшла перша тестова версія продукту в чотирьох містах – Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. Зараз перші 500 добровольців можуть протестувати вже другу версію, із додатковими можливостями.

Також «Турист України» є додатковим інструментом Народної дипломатії (Public Diplomacy) і передбачає додаткову соціальну функцію патріотичного виховання молоді, поваги до України, сприяє розвитку її територій і вдосконаленню якості українського національного туристичного продукту.

Цього року міжнародна туристична виставка UITM-2017, на якій презентували національну програму лояльності «Турист України», зібрала представників з 28 країн і 20 регіонів України.

Схожі записи