Цікаві факти про українське фентезі «Сторожова Застава» (+ТРЕЙЛЕРИ)
В Україні презентували другий трейлер першого українського фентезі-фільму «Сторожова Застава», який з’явиться у прокаті з 12 жовтня 2017 року.
Новий трейлер відкриває головні сюжетні лінії фільму.
Кам’яний монстр, магічний портал, легендарні богатирі та Фагот у ролі вартового – дивіться у другому проморолику.
На відео демонструють фрагменти масштабних батальних сцен, а також деякі локації фільму, в тому числі і дерев’яну фортецю, спеціально побудовану художниками для картини. Також у новому трейлері вперше показані сцени, в яких бере участь персонаж, створений виключно за допомогою комп’ютерної графіки. Кам’яний монстр Голем — творіння української компанії Postmodern, що створювала візуальні ефекти до «Незламної» і вже встигла поборотися за найпрестижнішу світову премію VES з «Грою престолів» і «Легендою Г’ю Гласса».
Зазначимо, що проект повнометражного фільму «Сторожова Застава» за мотивами книги Володимира Рутківського став одним із переможців 5-го конкурсного відбору Держкіно, виробництво стрічки здійснила компанія Kinorob. Співпродюсер фільму — Новий канал. Прокат в Україні — компанія UFD.
«Сторожова Застава» – історія про те, як звичайний хлопчик Вітько під час сонячного затемнення потрапляє через магічний портал на тисячу років назад, у часи Київської Русі. Йому доводиться пліч-о-пліч з легендарними Богатирями битися проти цілої армії Половців на чолі з величезним кам’яним монстром. Локаціями для зйомок фільму стали українські Карпати та Скелі Довбуша, Коростишівський кар’єр, Тетерівський кіш, таємничі озера та болота, натурний майданчик кіностудії FILM.UA, де спеціально збудували масштабні декорації самої Сторожової застави.
Дивіться також перший трейлер фільму:
[p]Цікаві факти про фільм:[/p]
• Зброя, якою б’ються головні персонажі, а також актори масових сцен, є функціональною і виготовлена із металу.
• На вуса і бороди головних героїв пішло аж 2 кг волосся буйвола! Всього було виготовлено 40 борід і 30 перук.
• 5000 кілометрів у дорозі, 500 елементів на один костюм, 100 тонн ґрунту на одну сцену і 5 місяців будівництва декорацій
• Для побудови Сторожової Застави Римова було зроблено більше 20 оригінальних ескізів. Автори ескізів надихалися фортецею в Тустані, що у Львівській області.
• Лати Добрині складаються з півтисячі пластин, а важить костюм богатиря понад 30 кілограмів.
• Художник по костюмах Антоніна Белінська та її команда розробили понад півтори сотні ексклюзивних костюмів, які згодом виготовили вручну. Костюми головних героїв доповнені справжніми раритетними аксесуарами з приватних колекцій
• На костюм Шамана пішло близько 450 метрів тканини, яку нарізали й заплітали у джгути, й кожен джгут фарбували окремо у різні відтінки.
• Найдовша зміна на майданчику тривала 22 години.
• Виробничий бюджет фільм – близько 2 млн дол.
Режисер: Юрій Ковальов
Продюсер: Єгор Олесов, Юрій Прилипко
Оператор: Юрій Король
У ролях: Даниїл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Олександр Комаров, Георгій Дерев’янський, Слава Красовська, Наталя Сумська, , Ержан Нуримбет, Ерболат Тогузаков, Іван Денисенко, Олег Михайлюта