«Качині історії» оновили до 30-ліття мультсеріалу (ВІДЕО)

ducktales

Відомий мультсеріал «Качині історії» оновили до 30-ліття його створення. Компанія Disney уже представила пілотну серію мультика під назвою «Wo-oо».

«Ідея з оновленням» Качині історії «з’явилася через ностальгію. Майже три десятиліття минуло, ця версія буде повністю новою концепцією для багатьох глядачів, але нас надихають спогади. У нових серіях більший ухил роблять на важливість сім’ї», – сказано у повідомленні компанії.

У нових серіях з’являться ті ж головні герої – дядечко Скрудж і його три племінника, які піклуються про нього. У студії Disney кажуть, що оновлені «Качині історії» будуть захоплювати не тільки дітей, а й дорослих.

В оновленому мультсеріалі звучить та ж музична тема – пісня Duck Tales, написана Марком Мюллером у 80-х.

Цікаво, що Скруджа Макдака в новому мультсеріалі озвучує Девід Теннант, який грав Доктора у популярному британському серіалі «Doctor Who».

Офіційно покази мультсеріалу в щотижневому режимі розпочнуться 23 вересня.

«Качині історії» (англ. «Duck Tales») — американський анімаційний телесеріал студії Волта Діснея. Світова прем’єра серіалу відбулася 18 вересня 1987 року, у вигляді телевізійного фільму під назвою «Скарби золотих сонць». Згодом цей фільм розділили на п’ять пілотних серій. Заключна сота серія серіалу вийшла в ефір 11 березня 1990 року.

А 3 серпня 1990 року в кінотеатрах США вийшов повнометражний мультфільм «Качині історії».

Українською мовою мультсеріал дублювали на офіційне замовлення Disney Character Voices International у 2012 році, через 25 років після оригінальної трансляції.

Схожі записи