Як з килимка IKEA зробити шубу з «Гри престолів»

shuba5

«Гра престолів» – один із найдорожчих телесеріалів. Вартість створення кожної серії оцінюється в 10 мільйонів доларів, а над костюмами працює команда з 100 чоловік. Однак це не означає, що творці фільму бездумно тратять гроші, бо часом реквізит для акторів шукають у звичайних магазинах.

Зокрема, нещодавно стало відомо, що шикарна хутряна накидка одного з головних героїв Джона Сноу зроблена з килимка IKEA. Один з костюмерів серіалу Мішель Клептон розповіла, що при цьому килимки доводиться додатково стригти, голити і підшивати шкірою.

Натомість в IKEA не стали це приховувати і представили бюджетний варіант.

Агентство SMFB Oslo спільно з норвезьким відділенням IKEA випустило жартівливу інструкцію перетворення килимка у плащ.

shuba0

З інструкції видно, що килимок із овечої шкіри LUDDE швидко перетворюється в накидку, які носять герої «Гри Престолів». Знадобляться лише ножиці, за допомогою яких просто потрібно вирізати отвір для голови. Вартість такого килимка в магазинах IKEA – орієнтовно 50 доларів, близько 1400 грн.

shuba1
shuba2
shuba3
shuba4

«Гра престолів» (англ. Game of Thrones) – американський телесеріал у жанрі фентезі, створений за мотивами циклу романів «Пісня льоду й полум’я» письменника Джорджа Р. Р. Мартіна. Уже вийшло 6 сезонів. Всього заплановано відзняти 8 сезонів.

Схожі записи