Як правильно вибрати вживаний (б/у) iPhone: корисні поради

Техніка від Apple вже давно стала таким собі символом успіху і статусу. iPhone в руці – це щось на зразок норкової шуби або золотого кільця, але тільки у вигляді смартфона, який бажають отримати буквально всі. Не дивно, що дуже часто у споживачів виникає бажання купити б/у айфон або iPad. В такому придбанні немає нічого поганого, однак варто знати кілька правил, які захистять від суворої помилки і невдалої покупки. Всі секрети нам розповіли експерти цієї сфери – інтернет-магазин iPartner.

Як купити бу iPhone і не помилитися?

vzhivanii_iphone_1

Про техніку Apple ходять легенди, настільки вона якісна і надійна. Саме тому придбання бу моделей є цілком виправданим решеніем. Однак є кілька важливих правил.

  • Точно знати характеристики бажаної моделі. Нерідко під виглядом одного пристрою, більш пізньої (відповідно дорожчий) продають зовні ідентичний. Це можливо завдяки однаковому дизайну.

  • Перевірити операційну систему. Щоб не говорили горе-продавці, але це тільки IOS. Без інших варіантів.

  • Важливо оцінити, чи ловить смартфон мобільну мережу.

  • Ретельно досліджувати стан екрану. Пошкодження можуть бути непомітними на перший погляд, а сенсор внаслідок навіть незначної подряпини видаватиме нечутливі зони.

  • Якщо апарат купується “з рук” необхідно проконтролювати, щоб колишній власник вийшов зі свого аккаунта в Apple ID і iCloud.

  • Таке придбання не терпить поспіху. Краще витратити півгодини, щоб спробувати поговорити по айфону, оцінити якість зв’язку, звуку, працездатність, ніж потім шкодувати про зроблену покупку.

Купуючи пристрій у колишнього власника, варто враховувати, що батарея цілком ймовірно вже не буде працювати так, як заявляє виробник, на корпусі будуть вади, а в роз’ємах є бруд.

Перевірка перед покупкою б / у Айфона

vzhivanii_iphone_2

Чи не кожен продавець розповість вам правду, і вже точно не повідає про вади і недоліки в продажному смартфоні. У той час як уважні тести і відсутність поспіху позбавлять вас від таких неприємних сюрпризів:

  • перегрів апарату;

  • мимовільне відключення;

  • підвисання системи;

  • повільний заряд акумулятора;

  • та інші.

Навряд чи вдасться повністю убезпечити себе від невдалої покупки. Але спробувати можна.

  1. 1. В першу чергу необхідно мати при собі ноутбук з встановленим додатком iTunes, сім-карту, зовнішній акумулятор, смартфон з виходом в інтернет.

  2. 2. Оцініть стан корпусу, камери і механічної кнопки.

  3. 3. Використовуючи принесений смартфон, знайдіть інформацію по IMEI на офіційному сайті виробника.

Покупка б/у iPhone з рук може нести в собі певні ризики. Альтернативою можуть стати придбання менш дорогої моделі або в спеціальних салонах, що спеціалізуються на б/у техніці. В останньому випадку ціна може бути трохи вищою, ніж у власника, але фахівці перед продажем підготують смартфон для наступного власника: перевстановлять IOS і навіть видадуть короткострокову гарантію.

Схожі записи