Parimatch підписав угоду з Федерацією кіберспорту України

kiber

Одним з основних спонсорів чемпіонату країни з CS:GO і Dota 2 стане відомий букмекер. Стартують змагання 17 липня. Фінал турніру відбудеться у столиці 3 жовтня на WePlay Esports Arena.

Як повідомляє організатор, призовий фонд турніру складе 1,5 мільйона гривень. Мільйон буде розподілений між призерами змагань. 250 тисяч підуть на придбання ігрових девайсів. Їх в якості додаткових призів отримають учасники чемпіонату.

Ще 250 тисяч організатори планують витратити на роботу з глядачами та підписниками ресурсів федерації (UESF). Повідомляється, що на ці кошти будуть придбані подарунки для різноманітних акцій. Серед них ігрові комп’ютери, монітори, сучасні девайси тощо.

Чемпіонат України буде проведено у кілька етапів. Взяти участь у кваліфікації зможуть всі охочі. Для цього необхідно залишити відповідну заявку на сайті UESF до 13 липня.

Крім БК «Париматч», генеральним партнером турніру також виступить мережа магазинів електроніки ELDORADO. З оглядом та відгуками Parimatch можна ознайомитися на сайті Рейтинг Букмекерів.

Схожі записи