Де купити криптовалюту в Україні (5 способів)

kupiti_kriptovalyutu

В даній статті, ми коротко розповімо, де можна купити криптовалюту в Україні.

Кожен із способів купівлі криптовалюти є по своєму вигідним, однак може нести певні ризики. Проте вкладати кошти в цифрові активи завжди було цікаво та вигідно, особливо якщо зробити це правильно без втрат при конвертації. Отже, якщо у вас виникла така потреба, то купити криптовалюту в Україні можна п’ятьма основними способами (це стосується всіх основних видів криптовалюти).

Онлайн обмінники криптовалют

Купити криптовалюту через Онлайн обмінник – це найшвидший спосіб. Багато обмінників навіть не вимагають реєстрації. Купити криптовалюту в Україні за фіати можна якраз через онлайн обмінник. Кошти можна переказувати з банківської карти або рахунки. Звичайно як і всюди стягується невелика комісія за здійснення операції, однак зазвичай обмін оперативний, а всі операції захищені.

Як поміняти гривні на криптовалюта онлайн (інструкція):

  • Обираємо платіжну систему де вказати суму угоди.
  • Вводимо дані, необхідні для купівлі криптовалюти
  • Далі погоджуємося із правилами обмінного пункту
  • Після списання коштів очікуємо до півгодини на зарахування коштів
  • Коли кошти зараховані на ваш гаманець, операція вважається завершеною.

Біржі криптовалют

Слід врахувати, що на всіх біржах свої переваги та недоліки. При торгівлі криптовалютою на біржі, пам’ятайте, що курс повинен вирости настільки, щоб перекрити комісію біржі та маржу. Відстежити інформацію про курс криптовалют можна через біржовий стакан – таблицю, в якій відображаються заявки на купівлю / продаж криптовалюти.

ТОП-3 криптовалютних бірж в Україні:

  • EXMO пропонує кілька пар з гривнями і криптовалютою, а також працювати можна з євро і доларами.
  • Binance. Вважається досить надійною біржою.
  • Kuna – криптовалютна біржа, що створена українською компанією, однак головний офіс знаходиться у Великій Британії. На даний час торгових пар є не дуже багато, проте є величезний плюс: виведення гривень через систему GEO Pay буде з нульовою комісією.

Купівля криптовалюти із рук в руки

Досить небезпечний спосіб купівлі криптовалюти, адже зазвичай покупці і продавці знаходять один одного через дошки оголошень. Пам’ятайте, що потрібно кілька разів перевіряти такі контакти, щоб не натрапити на шахраїв (такі пропозиції можуть розміщуватися в Telegram-каналах, тематичних форумах). Немає ніяких комісій, як у випадку роботи з біржами, обмінниками.

Криптомати (кріптомати)

Криптомат – це свого роду термінал. Зовні криптомати (кріптомати) нагадують термінали або банкомати. Відповідно, і працюють вони за схожим принципом. Кріптомат дозволяє людині придбати криптовалюта з використанням готівкових коштів. Базова схема скрізь однакова. Ви вносите певну суму коштів, вибираєте необхідну криптовалюта (якщо запропоновані варіанти), вводите свій гаманець і туди надходять кошти.

Кріптомат дозволяє людині придбати криптовалюта з використанням готівкових коштів. Базова схема скрізь однакова. Ви вносите певну суму коштів, вибираєте необхідну криптовалюту (якщо запропоновані варіанти), вводите свій гаманець і туди надходять кошти.

Оффлайн обмінники криптовалюти

Спосіб досить довгий в часі і не дуже популярний. Ваш клієнтський рахунок спочатку перевірять, потім здійснять трансакцію транзакції, але це займе не менше 3-4 днів.

Детальніше, як купити біткоін: 5 важливих правил купівлі криптовалюти в Україні читайте тут https://cikavoinfo.com/crypto/yak-kupiti-bitkoin-5-pravil.html. В статті знайдете і саме тому пропонуємо основні правила та способи придбання цифрових монет. Настійливо рекомендуємо ознайомитися з даною статею, перед тим як працювати з обмінниками, електронними системами або біржами.

Схожі записи