Аналітичний портал Gracenote оцінив шанси збірної України вийти в плей-офф Євро-2020

plei_off

Статистичний та аналітичний портал Gracenote високо оцінює шанси збірної України пробитися в плей-офф чемпіонату Європи з третього місця. За підсумками трьох турів команда Андрія Шевченка набрала три очки.

Згідно з розрахунками, проведеними Gracenote, ймовірність виходу української команди в 1/8 фіналу Євро становить 76.92%.

Також портал оцінив шанси на подібний успіх і для інших команд:

Швейцарія – 100.00%

Фінляндія – 12.90%

Україна – 76.92%

Шотландія / Хорватія / Чехія / Англія – ​​71.87%

Словаччина / Іспанія / Швеція / Польща – 45.69%

Португалія / Німеччина / Франція / Угорщина – 92.62%

Нагадаємо, збірна України виступала в групі С, де її суперниками були команди Нідерландів, Австрії та Північної Македонії. В активі підопічних Шевченко всього три очки, здобуті в матчі з Північною Македонією (2:1). Вчора, 21 червня, українці з рахунком 0:1 програли збірній Австрії.

Ще до старту чемпіонату Європи Gracenote оцінював шанси збірної Росії на вихід в плей-офф в 57%. Підопічні Станіслава Черчесова фінішували в своєму квартеті четвертими.

Також букмекери пропонують беттерам спрогнозувати, яка збірна раніше покине Євро-2020 – України чи Росії. Відповідно до розрахунків аналітиків, шанси українців оцінюються у 77%, тоді як ймовірність протилежного сценарію – 23%.

Ознайомитися з іншими цікавими ставками пропонує «Фаворит спорт». Детальний огляд букмекера «Фаворит спорт» представлений на порталі Bookmaker Ratings.

Схожі записи