Україна перервала 6-матчеву серію поразок на Євро

9258_rb_by

У Бухаресті на Національному стадіоні відбувся матч 2-го туру групового етапу, в якому збірна України зустрічалася з Північної Македонією. Підопічні Андрія Шевченка здобули перемогу з рахунком 2:1 і перервали неприємну для себе статистику.

Програвши в першому для себе матчі на Євро-2020 збірній Нідерландів (2:3), українська команда в шостий раз поспіль поступилася в матчах на чемпіонатах Європи. Серія почалася ще з матчу проти збірної Франції на Євро-2012. З тих пір українці також програли національним командам Англії, Німеччини, Північної Ірландії, Польщі та Нідерландів.

Така ж серія поразок була у збірної Югославії, яка програла 6 матчів в період з 1968-го року по 1984-й.

Тепер, після перемоги над македонцями, ця неприємна серія перервалася. Голами у складі збірної України відзначилися нападник Андрій Ярмоленко та Руслан Яремчук. Цікаво, що для обох форвардів ці м’ячі стали другими на турнірі.

Нагадаємо, згідно прогнозів букмекерів саме збірна Україна була фаворитом зустрічі. Аналітики БК Леон найбільші надії покладали на форвардів Андрія Ярмоленка та Руслана Яремчука. Зрештою вони виправдали очікування.

Ознайомитися з іншими цікавими прогнозами на матчі Євро-2020 можна в лінії букмекера. Огляд leon.by представлений на сайті Рейтинг Букмекерів.

Схожі записи