Який район Львову є найбільш комфортним для проживання

lviv_kvartiri

Новобудови у Львові (Франківський район) є одним з найбільш комфортних місць для проживання. Втім, питання пошуку квартири у Львові в цілому відштовхується від особистого комфорту, що може передбачати багато факторів. І у місті можна легко знайти варіант, що влаштує покупця житла у повній мірі. Фешенебельні новобудови від забудовника, або однокімнатна квартира вторинного житлового фонду – вибір залежить від особистих уподобань. І кожному з районів Львову є що запропонувати шукачам квартири.

Параметри комфорту у районах Львову

За окремими показниками комфорту проживання у останні роки відзначились наступні райони міста:

  • Франківський – найкращий за показниками інфраструктури;

  • Личаківський – найбільш безпечний для проживання;

  • Сихівський – оптимальний баланс між комфортом та чистотою.

Відповідно до цього, можна зробити певні висновки та правильним чином розставити пріоритети під час пошуку житла. Втім, деяким людям хочеться проживати у безпосередній територіальній близькості до Львову, однак бути захищеними від божевільного ритму великого міста. В такому випадку варто розглянути новобудови в Сокільниках.

Як соціальна інфраструктура впливає на якість життя

Придбання квартири з прицілом на те, щоб провести у цьому районі як мінімум декілька років, часто змушує подібним чином вибирати район для проживання. Наявність поліклініки та навчального закладу у таких випадках є обов’язковими особливостями. Не менш важлива близькість розташування подібних установ до будинку. Особливе значення також відіграє наявність супермаркетів у радіусі пари кварталів. В зв’язку з цими параметрами потрібно заздалегідь на карті відстежити, як виглядає ситуація з такими установами поблизу будинку, до якого ви придивляється.

Чому транспортна завантаженість може бути важливим аспектом району

Якщо виникає потреба у частих виїздах в місто на автомобілі, важливо, щоб цьому нічого не перешкоджало. В таких випадках самодостатні ізольовані райони з парою виїздів точно не є найкращим із можливих виборів. Щоб уникати багатогодинних заторів, важливо одразу переглянути транспортне навантаження у районі.

Схожі записи