Туреччина вводить локдаун: інформація для туристів

lokdaun_turechchina

Туреччина – жорсткий локдаун

Новий жорсткий локдаун, який вступить в силу в Туреччині з 29 квітня, не торкнеться іноземних туристів.

Про це йдеться в циркулярі, поширеному міністерством внутрішніх справ країни. Нагадаємо, що напередодні турецький лідер Реджеп Тайіп Ердоган у зв’язку з ситуацією з поширенням COVID-19 оголосив про введення повного локдауна в країні з 29 квітня по 17 травня.

Локдайн в Туреччині: обмеження

Серед обмежень на період нового локдауна відзначається, що ринки і магазини в країні зможуть працювати тільки з понеділка по суботу з 10 ранку до 5 вечора, а відвідувати їх дозволяється тільки пішки. Ресторани, кафе та інші точки громадського харчування не зможуть приймати відвідувачів і будуть працювати тільки на винос, або доставляти замовлення на будинок.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що в деяких туристичних районах країни відзначаються випадки зловживання новими правилами з боку місцевих громадян і іноземців з видом на проживання.

Як пише видання Cumhuriyet, сили поліції змушені виставляти все більше патрулів на вулицях міст і здійснювати перевірки серед тих, хто знаходиться на вулиці в період дії комендантської години. За інформацією поліції, в минулі вихідні за порушення комендантської години було оштрафовано більше 10 іноземців з видом на проживання і троє громадян Туреччини, які намагалися прикинутися іноземними туристами.

Схожі записи