Україна представила світу безпілотний «Фантом-2» з ефектом «Граду» (ФОТО, ВІДЕО)

cikavo0

На міжнародній оборонній виставці AUSA-2017, що відбувається у Вашингтоні, провідний спецекспортер Державного концерну «Укроборонпром» – ДГЗП «Спецтехноекспорт» здійснив світову прем’єру нової безпілотної наземної бронемашини «Фантом-2»

Бронемашина є продовженням лінійки українських інноваційних «Фантомів» задля ведення сучасних бойових дій.Безпілотний БТР «Фантом»-2: потужніший та ефективніший. «Фантом-2» має колісну формулу 8х8, замість 6х6 у першій версії. Це дозволяє збільшити корисне навантаження, встановити потужнішу зброю. Більші габарити дали змогу встановити потужнішу силову установку та збільшити запас автономного ходу. Покращилися ходові якості «Фантому» та прохідність. Оновлений «Фантом» випробовується з бойовим модулем запуску ракет РС-80. Здатний створити ефект «Граду» на полі бою, і вже підтвердив свою надійність під час випробувань.

«Український ОПК швидко імплементує досвід гібридної війни та впроваджує у виробництво новітні розробки. Перший «Фантом» був представлений міжнародній спільноті в лютому на IDEX-2017, через півроку наші фахівці розробили наступну його модифікацію, а вже сьогодні «Фантом-2» стає прем’єрним озброєнням на стенді Концерну в рамках AUSA-2017», – повідомив директор «Спецтехноекспорту» Павло Барбул.

Наземний безпілотник «Фантом-2» має колісну формулу 8х8 та може бути оснащений гусеницями. Запас ходу нового Фантому сягає до 130 км, він розвиває швидкість майже до 60 км/год, а потужність гібридного двигуна сягає 80 кВт. Керування здійснюється за захищеним радіоканалом, дальність якого сягає 20 км, або через волоконний кабель довжиною 5 км. Машина оснащена спареним 23мм автоматичним кулеметом, системою залпового вогню некерованими ракетами РС-80 та двома пусковими установками для керованих протитанкових ракет.

«Укроборонпром» вперше представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA-2017 (Association of the US Army) у Вашингтоні. На стенді Концерну представлено новітню українську техніку, більшість з якої довела свою ефективність та захищеність реальними бойовими діями – бронемашини, міномети, модернізовані танки, ракетно-артилерійське озброєння та багато іншого озброєння, яким користується українська армія.

cikavo1
cikavo2
cikavo3
cikavo8
cikavo6
cikavo5
cikavo4
cikavo7
cikavo9

Схожі записи