Трейлер нового епізоду «Зоряних війн» б’є рекорди переглядів (ВІДЕО)

jedi

У мережі опублікували трейлер восьмого епізоду легендарних «Зоряних війн» – «Останні джедаї».

Ролик, який розмістили на офіційному YouTube-каналі фільму лише учора, на цей час має уже понад 10 мільйонів переглядів.

«Зоряні війни: Останні джедаї» (англ. Star Wars: The Last Jedi) – восьмий фільм кіносаги «Зоряні війни». Його зйомки почалися у в 2016 році.

В оригіналі назва «The Last Jedi» могла означати як «джедаї», так і «джедай». Точний переклад став зрозумілим після появи офіційного постера фільму іспанською мовою, на якому було написано «Los Ultimos Jedi», що позначає множину. Згодом це підтвердили офіційні постери німецькою та французькою мовами, у яких також використані форми множини.

Тизер епізоду вийшов ще у квітні:

Прем’єра восьмого епізоду «Зоряних війн» відбудеться 15 грудня 2017 року – через сорок років з виходу першого фільму кіносаги «Зоряні війни: Епізод IV. Нова надія». Дія епізоду розгорнеться безпосередньо після подій, показаних у попередньому епізоді — «Зоряні війни. Пробудження сили», який вийшов на екрани в 2015 році. Головні ролі у новому епізоді виконали так актори: Дейзі Рідлі, Марк Хемміл, Адам Драйвер, Оскар Айзек і Джон Бойега. Режисером 8-ї частини став Райан Джонсон, який знімав фільм «Петля Часу» і кілька епізодів серіалу «У всі тяжкі».

А це новий офіційний постер фільму:

starwars

Компанія Walt Disney Company і Lucasfilm також анонсувала прем’єру 9-го епізоду на 24 травня 2019 року. Режисером кінострічки стане Колін Треворроу. Цей фільм стане заключним у третій трилогії «Зоряних воєн».

Кіносага «Зоряні війни» – фантастичний фільм, створений режисером Джорджем Лукасом. На цей час вона включає 7 епізодів і один спін-офф.

Схожі записи