Ставки на спорт: 5 простих порад

3214_stavki_na_sport

Якщо ви цікавитеся спортом і маєте бажання на цьому заробляти, то ця стаття буде для вас корисною. Пропонуємо 5 простих правил для гравців-початківців.

Ставки на спорт: правило №1

Перш за все вам слід визначити, що таке для вас ставки. Якщо ставки на спорт для вас спосіб збагачення, то необхідно поставитися до них як до роботи і тому варто:

  • розробити свої або скористатися вже готовими стратегіями гри (пасивна – ставка на найбільш ймовірну подію, агресивна – ставка на спірний матч);
  • визначити свій ігровий банк (яку кількість коштів ви готові витратити на ставки, скільки хочете зробити ставок, який розмір ставок вас влаштує, щоб відразу не збанкрутувати);
  • бути постійно в курсі подій того виду спорту, на який ви вирішили ставити свої кошти.

. . .

Правило №2 у ставках на спорт

Викиньте зі свого лексикону гравця жаргонне слово “вєрняк” чи “навєрняка”! Як можна бути на 100% впевненим у ставках в такій непередбачуваній сфері, як спорт? До того ж цей прогноз, швидше за все, спирається тільки на коефіцієнти. Навряд чи вашій грі необхідний такий ризик, що не вписується в загальну стратегію отримання прибутку. Така ставка, звичайно, дає можливість виграшу, але ставка на фаворита зазвичай має низький коефіцієнт (1,1-1,4), а це занадто повільне збільшення капіталу.

Ставки на спорт: правило №3

Важливо знати кожному гравцеві. Слід взяти за правило грати тільки в великих букмекерських конторах, адже чим більша контора, тим сильніше вона дорожить своєю репутацією. Тому спочатку зберіть інформацію, скільки існує контора, які про неї залишають відгуки, і тільки після цього робіть ставки.

Четверте правило ставок на спорт

Пам’ятайте, що не слід ставити на явних фаворитів спортивних змагань, тому що коефіцієнт низький, а вони можуть і в нічию зіграти і навіть програти, таких прикладів безліч. Але що найсмішніше, ці ставки найбільш популярні в колі гравців. Якщо раптом ви все-таки зважилися на це, не робіть велику ставку на перемогу фаворита. Через це ви можете втратити немаленьку суму, а щоб не піти в мінус і відіграти втрачені гроші, необхідно буде робити ставки і вигравати кілька разів поспіль. Щоб такого не відбувалося, намагайтеся робити ставки на коефіцієнт тотал (ставка на загальну кількість забитих голів), фору (різниця в забитих голах) або точний рахунок.

Ставки на спорт: правило №5

На початках ніколи не робіть експрес-ставок. Це ставки, які включають в себе кілька випадків, коефіцієнти яких множаться між собою. Але ставка на спорт виграє, якщо навіть одна подія не зіграла, так що чим більше підсумковий коефіцієнт, тим більше там подій і тим вищий ризик програшу.

І на сам кінець пам’ятайте, що зазвичай, коли виграєш перші гроші, дуже часто виникає бажання ставити на все підряд. Навіть на те, про що дізнався вперше на сайті букмекера. Це призведе до втрати грошей і навряд чи принесе задоволення. Пам’ятайте, що необхідно обирати для гри ті види спорту і змагання, якими ви цікавитеся поза букмекерською конторою.

Не піддавайтеся азартові, зберігайте холодний розум і тоді ставки на спорт принесуть вам гроші та задоволення.

Читайте також про Види ставок на спорт

Схожі записи