Види ставок на спорт (помічник гравця)

stavki_na_sport

Ставка – це грошові кошти, які передаються учасником гри організатору гри або іншому учаснику гри і є умовою участі в грі відповідно до правил, встановлених організатором.

Поодинокі ставки на спорт

Найпростіші, ідеально підходять новачкам. Вибирається одна подія, і на її результат ставляться гроші. Вгадали – отримуєте виграш: ставку, помножену на коефіцієнт. Чи не вгадали – гроші залишаються у букмекера.

Існують такі різновиди одиночних ставок:

  • «Ординар» – ставка на єдиний результат події;
  • «Подвійний шанс» – ставка на два з трьох можливих результатів події;
  • «Фора» – ставка на різницю в рахунку на користь однієї з команд;
  • «Тотал» – ставка на сумарну кількість очок, отриманих тією чи іншою командою за підсумками події;
  • «Тайм-матч» – ставка на результат першого тайму і всього матчу в цілому. «Тайм-матч» несе в собі властивості одиночної ставки і груповий ставки, оскільки в одну подію виділені перший тайм і матч в цілому.

Групові ставки на спорт

Для групових ставок вибирається кілька подій, результат яких ви беретеся передбачити. Це вже складніше і вимагає більше знань в тому виді спорту, на який ви ставите. Групові ставки цікаво робити під час великих чемпіонатів.

  • «Експрес» – в разі, якщо ви вгадаєте по всіх подіях ставки, виграш буде вище, ніж при одиночній ставці: коефіцієнти перемножуються між собою і на суму ставки. Однак тут і вгадати складніше – адже якщо ви помилитеся хоча б по одній події, ваша ставка піде букмекерській конторі.
  • «Система» – це кілька експрес-ставок, кожна з яких включає в себе однакову кількість подій (дві або три). Якщо ви програли по якійсь події в одному з експресів, програє тільки цей експрес. В системі у вас залишаються шанси на виграш, навіть якщо ви помилилися в одному або декількох події.
  • Експрес-ставку має сенс робити на два-три події (подвійний або потрійний «експрес»). Якщо ви хочете поставити на більшу кількість подій, зручніше використовувати «систему». Виняток становлять складні множинні ставки.

Множинні ставки на спорт

Це різні поєднання групових та поодиноких ставок. Найбільш популярні такі:

Trixie. Вибирається три події і робиться чотири ставки: три подвійних «експреса» і один потрійний. Якщо позначити події як А, В і С, за цією системою ставки повинні бути зроблені так: «Експрес» 1 – А, В; «Експрес» 2 – В, С; «Експрес» 3 – А, С; «Експрес» 4 – А, В, С.

Patent. Включає сім ставок: чотири по системі Trixie і три одиночних ставки на кожну подію.

Yankee. Вибирається чотири події і робиться 11 ставок: 6 подвійних «експресів», 4 потрійних і один – на чотири події відразу.

Ставки можна робити під час матчів, задовго до них або безпосередньо перед початком. Варто випробувати всі варіанти, щоб вирішити, якої стратегії ви будете дотримуватися надалі.

Схожі записи