Популярні віддалені вакансії, які гарно оплачуються

Оскільки світ стає все більш пов’язаним за допомогою мережі Інтернет, роботодавці все більше покладаються на віддалених співробітників, які можуть приносити додаткові знання та навички в компанію навіть знаходячись за тисячі кілометрів. Роботодавці в найрізноманітніших сферах шукають кваліфікованих кандидатів для роботи поза офісом. Іноді це та сама офісна робота, яку з легкістю можна виконувати працюючи вдома, а іноді потреба виникає саме у виконанні польової роботи за місцем проживання працівника.

Зараз для людей з багатим досвідом, які хочуть працювати віддалено, доступний широкий спектр кар’єр. У цій статті ми обговоримо переваги віддаленої роботи та деякі з найкращих віддалених вакансій на основі оплати праці та посадових обов’язків.

frilans_11

Які переваги віддаленої роботи?

Багато людей цікавляться зручністю та гнучкістю віддаленої роботи, також відомої як дистанційна робота. Наявність віддаленої роботи може заощадити ваш час і гроші, виключивши поїздки на громадському транспорті та інші витрати, пов’язані з роботою на традиційному робочому місці. Деякі види віддалених працівників, наприклад, фрілансери, люблять встановлювати власні графіки, а інші вважають за краще отримувати зарплату та пільги від роботодавця, продовжуючи працювати віддалено.

Найкращі високооплачувані віддалені вакансії

1. Графічний дизайнер

Основні обов’язки: Графічні дизайнери створюють візуальні репрезентації ідей за допомогою комп’ютерних програм або традиційних художніх засобів. Вони можуть працювати віддалено, створюючи макети, логотипи, шрифти, рекламу та інші елементи дизайну, а також вносити покращення на основі відгуків клієнтів. Люди, які люблять займатися творчістю та працювати в різних стилях та естетиці, часто добре підходять для кар’єри в графічному дизайні.

2. Репетитор

Основні обов’язки: дистанційні репетитори можуть навчати студентів будь-якого віку з будь-якого предмета, починаючи від англійської як другої мови і закінчуючи біохімією. Вони часто використовують програми для відеочату та навчальне програмне забезпечення, щоб спілкуватися зі студентами з усього світу один на один або в групі. Деякі викладачі створюють власні плани уроків, а інші викладають за певною програмою. Робота з дистанційним репетиторством чудово підходить для людей, які люблять викладати та хочуть працювати з гнучким графіком.

3. Позаштатний письменник

Основні обов’язки: Позаштатні автори створюють письмовий контент для клієнтів на основі як потреб клієнта, так і сфери компетенції письменника. Це може включати технічне, маркетингове та творче письмо. Людям, які люблять співпрацювати з іншими та мають навички письмового спілкування, варто розглянути можливість зайняти віддалену посаду позаштатного письменника.

4. Бухгалтер

Основні обов’язки: бухгалтери розглядають та готують фінансові рахунки та документи для фізичних та юридичних осіб. Вони також надають фінансові консультації та забезпечують фінансову стійкість компанії на основі її бюджету та операційних витрат. Бухгалтери можуть працювати віддалено на посадах початкового рівня та на керівних посадах і мають високий потенціал зростання. Бухгалтер – стабільна та прибуткова професія для людей, які володіють аналітичним мисленням, математикою та податковим правом.

5. Кіберспорт

frilans_12

Кіберспорт відзначається надзвичайними темпами зростання в останні декілька років. Хоча відеоігри існують вже більше 30 років, індустрія кіберспорту відчула величезне зростання лише за останні кілька років. Нерідко зустрічаються змагання у стилі турнірів, такі як Кубок світу Fortnite, FIFA eWorld Cup або PokerStars EPT, які приваблюють мільйони глядачів у всьому світі. В Україні 21 липня 2021 року Міністерство молоді та спорту України надало Українській федерації кіберспорту (UESF) статус національної. Це дає УЄСФ повноваження формувати українську кіберспортивну команду.

Професійні гравці у відеоігри заробляють чималі гроші як від участі у турнірах, так і за допомогою ведення власних блогів, влогів, прямих трансляцій або навіть створюючи уроки та підказки щодо проходження тієї чи іншої гри.

6. Цифровий маркетолог

Цифрові маркетологи працюють з електронною поштою, соціальними мережами та веб-контентом, щоб залучити клієнтів для своїх роботодавців. Вони часто керують всією присутністю клієнта в Інтернеті, включаючи їхній веб-сайт, рейтинги пошукових систем, блог і рекламну стратегію. Це дозволяє їм працювати віддалено з будь-якого місця, якщо у них є доступ до Інтернету. Цифрові маркетологи освоюють масштабовані навички, які вони можуть застосувати до малого бізнесу та великих корпорацій, тому креативні та амбітні люди мають високий потенціал для зростання в цій професії.

7. Менеджер проектів

frilans_13

Основні обов’язки: менеджери проектів можуть працювати в будь-якій галузі для координації окремих завдань і процесів, пов’язаних із досягненням мети. Вони часто використовують веб-конференції та технології планування, щоб делегувати завдання, навчати співробітників, документувати прогрес і оцінювати результати роботи своєї команди. Вони мають високий рівень відповідальності та незалежності з хорошими можливостями для зростання.

8. Розробник додатків

Розробники додатків створюють, програмують, тестують та підтримують програми для мобільних пристроїв, комп’ютерів та веб-браузерів. Вони часто працюють самостійно або в невеликих командах, що дозволяє їм працювати віддалено в багатьох ситуаціях. Розробка додатків – це швидкозростаюча віддалена професія, яка може надати додаткові переваги, наприклад, частка акцій компанії або частки прибутку, особливо якщо клієнтами виступають стартапи.

Схожі записи