Найбільше у світі колесо огляду відкрили в Дубаї (ВІДЕО)

2061_dubai

Найбільше та найвище колесо огляду у світі Айн-Дубай відкрилося для публіки. Розташований на острові Bluewaters, Ain Dubai – одна з найбільш очікуваних визначних пам’яток ОАЕ. Колесо пропонує своїм гостям вид на деякі з найбільш вражаючих визначних пам’яток країни.

Цей атракціон є частиною зусиль щодо розвитку ОАЕ як напряму туризму та способу життя. Це також спроба покращити якість життя людей, які живуть у Дубаї.

Оглядові кабіни Ain Dubai надають відвідувачам ідеальне місце для перегляду 360-градусного огляду Дубая. Пасажири можуть розміститися в одній із 48 розкішних кают. Кожна з цих кают вміщає до 40 гостей. Це означає, що на атракціоні може бути до 1750 осіб.

Айн-Дубай став однією з найочікуваніших туристичних визначних пам’яток в ОАЕ з початку будівництва в 2015 році. Квитки на місця на колесах першого дня були повністю розпродані.

Щоб відсвяткувати відкриття, на острові Bluewaters заплановано дводенний захід із сімейними розвагами, заходами та ресторанами. Діджеї, світлове шоу та шоу дронів також будуть частиною заходу.

Один повний оберт колеса займає 38 хвилин. З висотою 250 метрів, Айн-Дубай майже вдвічі перевищує висоту Лондонського ока.

Схожі записи